,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Фюле заявив, що для Євросоюзу неприйнятні погрози Росії сусідам через асоціацію
За словами єврокомісара, Росія не повинна погрожувати своїм сусідам постачанням газу і обмеженням торгівлі.

Комісар ЄС з питань розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле розкритикував спроби Росії "покарати країни за зближення з Брюсселем". Фюле під час виступу в Європейському парламенті у Страсбурзі заявив, що будь-які погрози Росії, пов'язані з можливим підписанням угоди про асоціацію з ЄС на саміті у Вільнюсі в листопаді є неприйнятними.

Він вважає, що неприйнятні всі форми тиску, в тому числі зловживання цінами на газ, штучні перешкоди в торгівлі й погрози припинити військове співробітництво. За його словами, Брюссель буде підтримувати країни, які вирішили підписати угоди про асоціацію з ЄС, а не з Митним союзом, який очолює Росія. "Це не те (тиск, - ред), як міжнародні відносини повинні функціонувати на нашому континенті в цьому столітті. Такі дії, без сумніву, порушують принципи, під якими підписалися всі європейські держави", - підкреслив Фюле.

Нагадаємо, Вірменія, Молдова і Україна планують підписати угоди з ЄС на саміті країн Східного партнерства у Вільнюсі в листопаді поточного року. У середу Росія ввела заборону на молдавське вино. У серпні Москва значно ускладнила імпорт продукції з України.

Раніше радник Володимира Путіна Сергій Глазьєв заявив, що, підписуючи угоду про асоціацію з ЄС Україна позбавляє себе суверенного права з усіх питань торговельної політики і перестає бути для Росії стратегічним партнером. "Україна зникає як суб'єкт міжнародного права, оскільки Київ все свої дії в торговельній галузі повинен буде погоджувати їх із Європейським Союзом", - заявив він.

My Webpage
Отредактировал norman orx (13 сентября 2013)
Причина: с разрешения фокса

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх