,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


ПриватБанк ввів послугу обміну валют у терміналах самообслуговування
ПриватБанк запровадив нову послугу – обмін валют у терміналах самообслуговування
Як повідомили в банку, якщо раніше поміняти валюту можна було тільки в касах банківських відділень, то тепер це можна зробити самостійно в будь-якому терміналі самообслуговування.

Нову послугу банк вводить для популяризації серед населення безготівкових платежів – термінали банку приймають купюри доларів і євро будь-якого номіналу, а гривні миттєво зараховуються на пластикову картку або на банківський рахунок – як на відео.

«Обмін валюти в терміналі триватиме не більш як хвилину, при цьому більшість терміналів працюють цілодобово й доступні в будь-якій точці України, – каже керівник департаменту розвитку банкоматної та термінальної мережі ПриватБанку Ігор Мєлков. – Звісно, для обміну валюти в терміналі самообслуговування потрібно пройти авторизацію клієнта банку, у нас це можна зробити без пред'явлення паспорта з допомогою будь-якої пластикової картки ПриватБанку».

Нова послуга вже доступна в 7200 терміналах самообслуговування банку, а до кінця року валюту прийматимуть більш ніж 10 000 терміналів. Обмін валют у терміналах самообслуговування проводиться без додаткових комісій за курсом обміну, що діє у відділенні банку.

Для здійснення обмінних операцій клієнтам банку не потрібно додаткового підтвердження особи – пластикова картка ПриватБанку дає змогу зробити це автоматично. Для обміну іноземної валюти в терміналі самообслуговування ПриватБанку треба вибрати послугу "Обмін валют" у меню терміналу "Банківські послуги", вказати суму валюти й картку або рахунок, на який будуть перераховані гривні. Авторизація клієнта банку та підтвердження його особи (згідно з вимогами законодавства) проводяться за допомогою пластикової картки банку.

My Webpage
Отредактировал norman orx (13 сентября 2013)
Причина: с разрешения фокса

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх