,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Ющенко спитав Росію, як вона розпоряджається 42% ресурсів світу і має одну з найбідніших націй
Ющенко спитав Росію, як вона розпоряджається 42% ресурсів світу і має одну з найбідніших націй


Президент (2005-2010 р.) України Віктор Ющенко висловив думку, що нинішня політика Росії одна з невдалих політик, оскільки вона не збільшує партнерів. Водночас, він підкреслив, що в російській політиці завжди буде стояти українське питання.

“Росія не реалізує себе без українського чинника, чи ми говоримо про Митний союз, чи про Євразійський союз, чи про зону вільної торгівлі, чи про будь-який регіональний міжнародний російський проект”, — зазначив Віктор Ющенко.

Він в цілому поставив під сумнів ефективність російського ринку. “Можна поставити питання, чому країна, яка контролює 42% ресурсів світу, має одну з найбідніших націй?” — додав Ющенко.

На його думку, більше користі було б для Росії, ЄС і України, якби російська сторона була демократичною і стала лідером з демократизації інших країн і приведення їх до Європи.

“Економіка Євросоюзу в 12 разів більше економіки Росії. У Європі знаходиться , починаючи від Британії , Німеччини, Франції, Нідерландів — ще кілька країн з економікою , що дорівнює російській ... Продається все на об’ємному ринку. Чим ширше ринок , тим більше у тебе покупців”, — сказав Ющенко.

У той же час, як повідомляє УНН, він заявив, що Україна повинна знайти певний баланс між просуванням на ринки ЄС та Росії.

“Коли російську економіку "очистити" від двох труб — нафти і газу , то можемо сказати , що вигода України полягає в тому, що на західному кордоні від нас — ринок Євросоюзу, який в десятки разів більший ринку Росії . На сході — унікальний ринок Росії . Якщо ти патріот, то повинен знайти відповідь , як наблизитися до одного з найбільших ринків світу — європейського, але паралельно , як реалізувати український інтерес в Росії”, — зазначив Віктор Ющенко.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх