,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


"Це попередження регіоналам" - експерт про позбавлення Маркова мандата
Позбавлення Ігоря Маркова мандата народного депутата є продовженням тиску на депутатський корпус з боку влади.

"Це продовження процесу впливу на депутатський корпус через рішення про позбавлення депутатського мандату. Можна було б дивуватися, якщо б це було вперше.

Але вже є декілька таких рішень, Власенка позбавили, Веревського", - сказав експерт.

Він зауважив, що час винесення судом такого рішення дивує.

"По Маркову в чому тут неоднозначність ситуаці? Кампанія в окрузі Маркова була однією з найбрудніших в країні. І те що там були порушення, і не тільки з боку команди Маркова, а і з боку його головного конкурента і інших — це не викликає ніяких сумнівів. Я цілком припускаю, що порушення могли бути достатньо масштабні. Інша річ, дуже дивно, що такі рішення з'являються через рік після виборів", - наголосив Фесенко.

"Це все тому, що це технологія впливу, тиску на депутатський корпус. Позбавлення мандату Павла Балоги і Олександра Домбровського було "привітом" депутатам-позафракційникам Віктору Балозі, Петру Порошенку і іншим. Це сигнали попередження. Що ж до позбавлення мандата Маркова, то це попередження тим депутатам фракції Партії регіонів, які коливаються, які мають проросійські позиції. Це є попередження: якщо ви думаєте вести себе не лояльно до політики президента, керівництва фракції, то у вас може бути така сама доля", - додав експерт.

Він також висловив думку, що вибори у окрузі Маркова будуть відбуватися одночасно із двома іншими "проблемними" округами.

"Як по округах Домбровського і Балоги в окрузі Маркова будуть перевибори, коли — це вирішить Верховна Рада. Скоріше за все, вже наступного року, або кінець січня, або лютий", - сказав Фесенко.

Нагадаємо, сьогодні Вищий адмінсуд зобов'язав Центрвиборчком позбавити мандата депутата Верховної Ради Ігоря Маркова. Таке рішення оголосив суддя Вищого адмінсуду Юрій Цвіркун за позовом екс-нардепа Юрія Кармазіна.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх