,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


“Посадити Росію на коліна” не проти голова облради Василь Скрипничук
“Посадити Росію на коліна” не проти голова облради Василь Скрипничук


Хоч у політичному плані прийняття рішення про видобуток сланцевого газу приваблює можливістю "посадити Росію на коліна", та в інших питаннях особливої вигоди від його видобутку для області - немає. Про це заявив голова Івано-Франківської обласної ради Василь Скрипничук.

На сьогоднішній прес-конференції Василь Скрипничук висловив думку, що сланцевий газ на території Івано-Франківської області, рано чи пізно, видобуватись все-таки буде. "Я думаю, що цей газ все таки буде видобуватись. Чи прийме обласна рада, чи не прийме - мені сказати важко. Це залежить від особистих бачень депутатів, групових, фракційних поглядів" - сказав голова обласної ради.

Василь Скрипничук зауважив, що прийняти проект угоди про видобуток сланцевого газу депутатам не дозволили здебільшого побоювання, щодо можливих негативних впливів на екологію області. "Єдине, що не дало прийняти це рішення, наскільки я помітив, головуючи на сесії, то це все-таки екологічні страхи" - сказав голова облради.

Окрім того, Василь Скрипничук, висловив думку, що у політичному плані прийняття рішення про видобуток сланцевого газу приваблює можливістю "посадити Росію на коліна". Проте в інших питаннях голова обласної ради не бачить особливої вигоди від видобутку сланцевого газу.

"Я так само вагаюсь, що робити. Політично хотілося б посадити Росію на коліна один раз. І дуже хочеться. Можливо і переважить цей момент, - заявив Василь Скрипничук - Я не бачу якоїсь величезної вигоди від того, щоб цей сланцевий газ видобувався. Якщо з тої точки зору, щоб завалити "Газпром" і почати валити Росію - так я згідний, що це треба робити. Вони нас душили все життя. І тому ми можемо їм зараз відігратися і віддати все це діло, якщо це буде тільки прозорий видобуток і прозорий розподіл. І тому, наша обласна рада сказала щоби Івано-Франківська область, територіальні громади мали в розподілі якусь частку".

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх