,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


"Росія — це зло, яке повинне бути знищене" - московський політолог
Росія — це зло, яке повинне бути знищене


Відомий московський політолог і поет Юрій Нестеренко, що мешкає зараз в політичній еміграції у Нью-Йорку закликав конструктивні сили Росії до боротьби за повне знищення чекістської країни. Він зокрема вказує:
«Росія — це зло. Росія — це зло в його чистому, бездомішковому вигляді. Така теза викликає інтуїтивне неприйняття навіть в людей, що вкрай негативно ставляться до російської влади. Бо в більшості цих людей популярне гасло «Я люблю свою країну і ненавиджу державу».

Влада, у свою чергу, в своїй пропаганді ототожнює ці поняття, нав'язуючи народу, що глибоко зневажається нею, нехитру тезу «хто проти нас — той проти Росії!»


Доводиться визнати, що ця теза, що на перший погляд здається однією з найгрубіших і брудніших підмін в загальному потоці брехні, що ллється зверху, — насправді відповідає дійсності. Вони дійсно і є Росія, перша з двох нерозривних її складових.

Друга — той самий народ, а якщо називати речі своїми іменами — рабсько-холуйська біомаса, що підтримує, живить і справно породжує їх ось вже вісім сторіч. Держава, яку ми ненавидимо, — і ненавидимо абсолютно справедливо — не прилетіла з Марса і не виповзла з пеклу. Вона породжена — і впродовж всієї своєї історії неминуче відтворюється в різних, але незмінно потворних формах — цією країною і цим народом. І більше звинуватити просто нікого.

Російській державі вдалося лише одне безперечне досягнення, над яким століттями билися філософи і моралісти: вона дала світові простий і чіткий критерій Добра і Зла. А саме, якщо Росія щось щиро, не для проформи, схвалює і підтримує — значить, це зло. Якщо ж вона виступає різко проти чого-небудь — значить, це добро.

Нашим ворогом є не тільки кремлівський режим. Нашим ворогом є Росія як така. Справа не в конкретних злобних недомірках на троні і навіть не в конкретному суспільно-політичному устрої. Росія залишається і залишиться злом при всіх режимах і будь-яких правителях.

Зло в самій її сутності, і тому безглузді будь-які спроби її «виправити», «поліпшити», «звільнити», «врятувати». Росія — це не те, ЩО слід рятувати, а то, ВІД ЧОГО слід рятувати

Росія є зло, причому — світового масштабу. Зло повинно бути знищене. Отже, все, що направлене проти Росії, є благо.

Насправді ця країна ніколи не була «нашою» — так само як і цей народ. Фактично російських народів два, і антагоністичне провалля між ними не менш глибоке. З історичної точки зору росіянами слід було б називатися саме нам — спадкоємцям домонгольської, доїмперської Русі, а вони, той самий народ, про який йшлося вище, — російські. Але в умовах, коли нас лише декілька відсотків, а вони іменувалися російськими впродовж сторіч, боротися за «бренд» безглуздо.

Хай забирають собі цю, дискредитовану ними, назву. Це далеко не найголовніше, що вони відібрали у нас (дивіться картину сучасного московського художника-реаліста, що правдиво зображує Росію і її народ російський, православний).

У відносних цифрах нас, в кращому разі, відсотків п'ять. Але в абсолютних — це декілька мільйонів людей, якщо брати з дітьми, то можливо, і більше десяти мільйонів.

В осяжній перспективі ставатиме все гірше і гірше. Втім, країна і народ, які послідовно виступають на боці зла, нічого іншого і не заслуговують».

My Webpage

Росія — це зло, яке повинне бути знищене


Росія — це зло, яке повинне бути знищене


-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх