,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Росія вимирає, але кличе за собою
Росія вимирає, але кличе за собою


Росія на межі вимирання

Напередодні вчені Берлінського інституту населення і розвитку представили доповідь «Зникаюча світова держава», згідно з яким кількість жителів РФ буде скорочуватися швидше, ніж припускає найпесимістичніший офіційний прогноз. За їхніми даними, до 2030 року населення РФ скоротиться на 15 млн людей, і навіть приплив у країну мігрантів не зможе переломити цю ситуацію. Однак російські чиновники продовжують сперечатися з іноземними експертами з приводу демографічних перспектив країни.

Учені Берлінського інституту населення і розвитку вважають, що при цьому основне скорочення випробує когорта працездатних громадян, які є опорою економіки. А до 2050 року, навіть незважаючи на приплив мігрантів, спад населення складе майже 20%, Росія опуститься на 14-е місце за кількістю жителів у світі та в країні налічуватиметься не більше 116 млн чоловік, впевнені в Берліні.

Як пишуть автори доповіді, до 2030 року на Росії також помітно зміниться вікова структура населення: в країні буде менше дітей, менше здорових працівників і більше людей похилого віку. Головні причини убутку працездатного населення, насамперед чоловіків, – це висока смертність від серцево-судинних захворювань, а також від хвороб і нещасних випадків, пов’язаних зі зловживанням алкоголем. Також «роблять успіхи», за словами демографів, інфекційні захворювання, такі як СНІД і туберкульоз, повідомляє «Независимая газета».

І навіть приплив у країну мігрантів не зможе переломити цю ситуацію, хоча саме на них автори доповіді покладають надії, наприклад, щодо відновлення віддалених куточків країни з важкими умовами життя. Північно-східні області РФ, за словами дослідників, до теперішнього часу втратили більше половини свого населення. Найсильніше постраждали Чукотка і Магаданська область. Пов’язано це з недостатнім рівнем зарплат і скороченням державних субсидій. З цих та багатьох інших – наприклад, сільськогосподарських – районів росіяни зробили «справжнісіньке масова втеча» в столицю і у великі міста.

Демографічна криза негативно позначається на стані економіки. До цих пір не вирішена проблема дефіцитної пенсійної системи. Автори доповіді додають, що і різкий бум народжуваності – навіть якщо він раптом і станеться – теж в якомусь сенсі небезпечний, так як він зажадає підвищення витрат держави на соціальну сферу. І тільки потім – за умови достатнього здоров’я та освіти – ці потенційні працівники почнуть примножувати багатство країни, пише «Независимая газета».

Іноземні аналітики напророкували Росії самий негативний варіант демографічного розвитку з усіх можливих. Росстат раніше опублікував свої прогнози зміни чисельності населення РФ до 2030 року. І самий негативний прогноз припускав скорочення населення до приблизно 128 млн осіб – проти 125 млн, спрогнозованих іноземними експертами. За останніми даними Росстату, природний спад населення РФ склала за січень-вересень 2011 124700 чоловік.

Однак чиновники закликають не зациклюватися на регулярній статистикою. Іноді слід звертати увагу і на екзотичні показники. Так напередодні глава Мінздоровсоцрозвитку Тетяна Голікова повідомила, що в країні вдруге за рік зафіксовано природний приріст населення: «У вересні цього року вдруге поспіль у поточному році зареєстровано природний приріст населення – 4,2 тисячі чоловік, в серпні цей показник склав 10,7 тисячі чоловік ». Приріст відбувся в 38 регіонах країни, передає РІА «Новини».

У вересні на передвиборному з’їзді едроссов прем’єр Володимир Путін повідомив, що «демографія – це показник благополуччя суспільства і ефективності держави», нагадує «Независимая газета». Путін додав: «Ми змусили відступити демографічна криза, який загрожував самому існуванню Росії … Нам потрібно закріпити позитивні тенденції в демографії, забезпечити поступовий приріст чисельності населення країни ».

Перша частина заяви у багатьох експертів, економістів і демографів, як правило, не викликає незгоди: дійсно, демографія – це показник і економічного, і соціально-політичного розвитку країни. І чим вона гірша, тим зазвичай менше шансів у країни на економічні успіхи. До прикладу, за оцінками агентства Standard and Poor’s, старіння населення на Росії призведе до гальмування зростання ВВП до 2015 року до 2,6% проти нинішніх 4%, а до 2050 року – до 1,5%, відзначає видання. Але друга частина заяви переконала далеко не всіх. Багато хто вважає, що демографічна криза нікуди не відступив, отже, і про економічні успіхи говорити в найближчій перспективі не доводиться.

«Економічні наслідки погіршення демографічної ситуації в країні можуть бути катастрофічні – аж до розпаду держави, яка не зможе забезпечити собі належного рівня безпеки, охорони та адекватного використання власних ресурсів», – сказав «Незалежній газеті» гендиректор компанії «ФінЕкспертиза» Агван Мікаелян. «Скорочення населення веде до безвихідної ситуації, а демографічний бум призведе до зростання попиту, споживання. Це нові потреби, нове житло, нові трудові ресурси », – вважає експерт.

Аналітик групи «Розвиток» Сергій Шандибін виведення іноземних аналітиків про небезпеки буму народжуваності назвав скандальним: «Навіть при найоптимістичніших припущеннях на Росії в найближчі роки можна сподіватися лише на зупинку вимирання, а не на вибухове зростання. Навіть дуже помірний бебі-бум буде стимулювати економіку і штовхати ВВП вгору ». Також Шандибін зауважив: «До сумних наслідків веде не тільки зниження чисельності населення, але і спроба вирішити цю проблему« швидкими та простими »способами – зразок ввезення некваліфікованої робочої сили з-за кордону. У підсумку відбувається не тільки зниження чисельності, але і якісна деградація трудових ресурсів ».

Вчені давно лякають швидкої перспективою вимирання Росії. Оприлюднені нещодавно результати перепису населення, яка пройшла в жовтні 2010 року, показали, що чисельність населення Росії продовжує скорочуватися. У той же час у вересні російські власті оголосили, що вперше за весь пострадянський період чисельність населення країни вдалося стабілізувати. Природний спад населення скоротилася майже в 3,5 рази, середня тривалість життя збільшилася на 3,5 року, відзначає NEWSru.com.

Проте американське ЦРУ спростувало оптимістичні дані Росстату, обчисливши, що темп скорочення російського населення майже в 15 разів вище, ніж зазначено в офіційних зведеннях цієї федеральної служби. Вчені ООН склали карту вимирання людства, згідно з якою Росія увійшла в десятку країн, які вимруть раніше за всіх. За їхніми прогнозами, це відбудеться з Росією в 2888, тобто вже через 800 років. Відзначимо, за чисельністю населення Росія, незважаючи на величезну територію, поки займає лише дев’яте місце, колосально відставши від трійки лідерів – Китаю (1,3 млрд чоловік), Індії (1,2 млрд) і США (310 400 000).

За матеріалами «DV-News»

Експерт Військового огляду підрахував, що за 1992-2011 роки в Росії вимерло орієнтовно 22500000 росіян! Не померло – це не показник смертності, і не загинуло, а саме – вимерло! І не середньостатистичних «дорогих росіян», яких не знає жодна наука, а саме – росіян!

Тобто продовжують стрімко вимирати на Росії саме росіяни.

П’ять копійок: Якщо врахувати патологічну манію Путіна втручання у внутрішні справи сусідів, а разом з цим неминучі військові конфлікти (Абхазія, Придністров’я, Південної Осетії, Грузія, Таджикистан і т.д.), а також постійно тліючі збройне протистояння на Кавказі (Чечня , Інгушетія, Дагестан, Карачаєво-Черкесія і т.д.), то прогнози для Росії ще більш невтішні. Додайте прийдешній криза, а головне – прогнозовану масову еміграцію, то стає зрозуміло, що ми маємо справу з політичним фантомом. Про який Митний союз або ЄврАзЕС може йти мова? Це все – нав’язлива безглузда ідея Путіна. І пов’язаний цей кремлівський бред не з доцільністю, а призначений лише для продовження агонії кремлівським старцям. Не більше.

Нерозумно мати справу зі звіром, який до того ж оперезаний Шахидській ядерним ременем.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх