,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Торговельною війною Росія порушує домовленості про відмову від ядерної зброї
Торговельною війною Росія порушує домовленості про відмову від ядерної зброї?


Росія давала гарантії Україні утримуватися від економічного тиску, коли у 1994 році Україна відмовилась від ядерної зброї.
Про це у своєму Facebook нагадав Правовий радник у "Майдан Моніторинг" Олександр Северин.

У Меморандумі про гарантії безпеки у зв'язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї, який був підписаний у 1994 році зазначалося:
"Російська Федерація, Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії і Сполучені Штати Америки підтверджують Україні їх зобов'язання згідно з принципами Заключного акта НБСЄ(994_055) утримуватись від економічного тиску, спрямованого на те, щоб підкорити своїм власним інтересам здійснення Україною прав, притаманних її суверенітету, і таким чином отримати будь-які переваги".

Як відомо, Федерація роботодавців України (ФРУ) заявила, що Митна служба РФ із 14 серпня включила в перелік "ризикових" усіх без винятку українських імпортерів, що, за оцінками ФРУ, означає повну зупинку українського експорту на невизначений час.

Водночас в Росії заявляють, що такі дії не є "тиском" або шантажем, водночас визнають, що такі складності викликані тим, що Україна не є членом Митного Союзу, в який Росія закликає вступити Україну.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх