,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Тільки коли Росія закидає величезні гроші, то знаходяться запроданці, що вивішують російський прапор чи нищать українську символіку, - нардеп
Тільки коли Росія закидає величезні гроші, то знаходяться запроданці, що вивішують російський прапор чи нищать українську символіку, - нардеп


Зовсім скоро у колишніх окупантів не виникне ганебної думки паплюжити українське і вивішувати російський прапор. Про це "Погляду" сказав народний депутат України, уповноважений представник парламентської фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода" в Криму та Севастополі Едуард Леонов.

"Прикро, що на території України ще досі колишні окупанти намагаються продемонструвати своє зверхнє ставлення до української держави та її символів. Це видно, зокрема, з поведінки Путіна у стосунку до України, та з ідеї "русского міра". Це все відбувається у рамках ланцюга, але тішить те, що громадяни почали реагувати адекватно на будь-які неадекватні дії росіян. Українці дають гідну відсіч", - поділився міркуваннями Едуард Леонов.

Проте нардеп наголосив: "Прикро інше: український громадянин досі перебуває викраденим на території РФ. Його захопили в полон пірати в погонах російських прикордонників. Чому МЗС не вимагає повернення на Батьківщину моряка, який там незаконно утримується, чому Президент Віктор Янукович не кричить на кожному кроці і не дзвонить і не їде до Росії рятувати громадянина України, який чудом врятувався після того, як інших просто розстріляли та вбили російські прикордонники?", - обурено запитує нардеп.

За словами Едуарда Леонова, у поведінці росіян на території Укроаїни, і військових і цивільних, яскраво виражений синдром колишніх окупантів. "Росіяни ніяк не можуть звикнути, що Україна є вільною незалежною державою. Проте, думаю, що вже молоде покоління, яке народилось у незалежній країні кардинально змінить ситуацію і в жодного колишнього окупанта не виникне ганебної думки спаплюжити український символ чи вивісити російський прапор", - прокоментував Едуард Леонов вивішення російського прапора в Одесі та вимоги російських туристів у Херсоні зняти з палуби українську національну символіку.

"Не сумніваюсь, що це зробили представники "русского міра". Думаю, тут замішана, в першу чергу, організація Віктора Медведчука із величезними російськими грошима. Але українці вже не такі дурні, щоб вірити цим політичним марнокрутам", - підкреслив народний депутат.

Едуард Леонов також відмітив, що в українців помітно починають "прорізатись зуби" і не тільки... "У нас не тільки зуби починають прорізатись - у нас повиростали діти незалежності. Вже давно по Україні не ходять маршами. Навіть Сімферополь, Севастополь не спроможні зібрати більш-менш гідний марш чи ходу", каже нардеп, додаючи:

Все, що народилось у Радянському Союзі, вже давно відживає. Натомість молодь розуміє, де вона живе, відчуває перспективи - і навіть у Криму це відчувається. Тільки тоді, коли в черговий раз великі гроші закидає Російська федерація, знаходяться старі запроданці, які готові вивісити російський прапор чи організують якийсь пікет", - підсумував Едуард Леонов.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх