,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Чого москалі бояться правди?
Чого москалі бояться правди?


Відбулося перше слухання справи з приводу нібито “посягання на приватне життя” істориком Михайлом Супруновим. Насправді Михайло Супрунов, проаналізував дані про більше як 5000 радянських військовополонених та політв'язнів з Польщі та Німеччини. Показово,що цей один з не багатьох совісних вчених докопався до звірства сталінського режиму. Але так як останній є підмурком путінської “нєдєлимой”, то гебісти вирішили покарати неблагонадійного історика.

Цікаво, що цей цирк, а не суд є закритим, адже нащадки гебістів не хочуть розкривати правду про свої “дєлишки”. До того жгебістам не вдалося знайти осіб, які б брали участь у даній брудній справі, тому в ролі постраждалої сторони тут виступають чужі підписиі “представники” постраждалої сторони (московських гебістів) продажні гебісто-адвокати.

Хоч певно цим нікого не здивуєш, так само як не здивуєш нікого маразмом москалів, такого нам “любимого і братнього” народу, який готовий нас постійно душити і нищити. Маразму наших сусідів не маєкраю, як не має краю дебілізму окупантської влади Януковича ікоМпАНІЇ. Може в Україні і не дуже відомий “Аналитический Клуб” -та повірте добре фінансований їх владою - клуб працює на промивці мізків їхньої зомбільноти.

Так в одній статейці за 22 березня 2011,говориться про те що москалі “ісконний” нарід на території України, а українці, то якесь малороське плем'я, яке собі надумало стати державою, і взагалі за їхнім твердженням Українці мало не з Марсу звалилися. Що ж це одна з пропагандативних штучок, які започаткував їхній історичний корпус гебістів, які вже досить успішно крутять по телебаченню відео-сміття якогось Іванова (насправді групи спецівгебе), який мусолить ту саму ідею.

Як не дивно, що москалі відразу після таких сеансів один в один повторюють фрази із того, що їм своєю рукою написали чорти із Кремля.Та українців мало здивувати інше, цей же клуб москалів визнає в цій статті Голодомор 33, як акт геноциду, але не українців... а москалів!

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх