,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Росія поволі вмирає і її можна анексувати.
Росія поволі вмирає і її можна анексувати.


Видання The NewYork Times опублікувало на своїх сторінках просторовий аналіз політичної ситуації в світі під назвою "Прощання з гегемонією". Автор дослідження, американський експерт індійського походження з питань міжнародних відносин Параг Кханна, роздумує і про долю Росії.

На думку експерта, Росію у жодному випадку не можна віднести до наддержав. Більш того, не дивлячись на "загрозливі рухи", країна поступово вмирає, адже її населення щорічно зменшується на півмільйона людей. Цілком може трапитися так, що до 2025 року населення Росії не перевищить число жителів Туреччини, а значить, величезна держава просто втратить сенс існування.

Параг Кханна запевняє, що досить проїхати по Росії, щоб побачити напівзруйновані міста з кварталами неопалювальних квартир і старіючим населенням, цінність якого для держави зменшується у міру віддалення від столиці. Особливо критична ситуація склалася в Сибіру і на Далекому Сході. Люди, і насамперед молодь, виїжджають в більш пристосовані для життя місця, а величезні території заповнюють китайці.

Жарт часів холодної війни про те, що "на китайсько-фінському кордоні все спокійно", як ніколи близький до правди.

Росія позбулася своїх західних сателітів майже два десятиліття тому, і Європа, вдаючи, що налякана нафтовою політикою держави, скуповує активи країни. Що більше газу з Північної Африки і нафти з Азербайджану отримує Європа, то менше вона залежить від Росії. В результаті Європейський Банк Реконструкції і Розвитку надає позики, що дозволяють будувати альтернативний державному приватний сектор, а Лондон і Берлін вітають російських мільярдерів, дозволяючи їм, як, наприклад, Борису Березовському, вести відкриту кампанію проти Володимира Путіна. ЄС І США фінансують і навчають активістів, ведучих антиросійську агітацію від Білорусії до Узбекистану. Більш того, деякі західні чиновники запевняють, що анексувати Росію цілком можливо, і це лише питання часу.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх