,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


МОСКАЛЬ НАГЛІЄ, АЛЕ ЦЕ НЕ НОВИНА…
МОСКАЛЬ НАГЛІЄ, АЛЕ ЦЕ НЕ НОВИНА…


У Російській федерації велика біда: у Володі Пукіна та Льоші Мілєра (заступник Вована по Газпрому) закінчилися бажання. Хлопаки впали в депресію і не знають вже чого вчепитися. Бабла вдосталь, розкіш набридла, від осетрини та чорної ікри їх нудить, залишки грошей викинули у Чечню, щоб вони там тихо сиділи зі своїми новозбудованими гірськолижними здравницями. Опозицію зачухали так, що вона голову з болота боїться виставити (бо зразу напхають), народ в запої.

Нудяться хлопці. Скука.

Газом задушим – стара добра мулька. Українська влада, правда, теж дала маху, коли ще за пасічника Ющенка підписувала зобов’язання про фіксовану купівлю газу. Вляпалися тоді серйозно. Тепер треба-нетреба, а мусиш у Газпрому (читай у Пукіна) купляти паливо. Бо інакше вони будуть випендрюватися: або судами, або припиненням постачання. І тоді замерзнем.

Газ ми купляємо у них теж за цінами «узгодженими» - найвищими у світі.

Уже близько двох тижнів іде сутичка, що виникла у черговому газовому протистоянні. Газпром вимагає від НАК «Нафтогаз України» заплатити 7 млрд. доларів за некуплений газ (який згідно договору українці зобов’язані купити). Таких «пастанов» ще не знала міжнародна економічна співпраця: заплати за те, що ти не купив.

То вже як треба нанюхатися тих газових випарів, щоб таке загнути. А наш міністр енергетики пробує виправдовуватися, заявляти, що українська сторона з розумінням ставиться до ситуації і ці питання треба вирішувати у юридичній площині. Дурдом!

Чому наші можновладці не запитають москаля, що роблять його військовослужбовці на українських маяках – реальних стратегічних військово-господарських об’єктах нашої держави, на яких правах служиві Чорноморського флоту Росії дозволяють собі проводити без усяких узгоджень сухопутні військові навчання в Криму, чому Севастополь можуть патрулювати російські солдати і офіцери. (Уявіть собі патруль НАТО в Кракові…).

…Вживання терміну «наша влада» в Україні є абсурдним. Ми не маємо влади. Це блазні і сцикуни. Заради грошей готові вилизати усі дзюрки Пукіну.

…А мо залижуть до непрохідності і Вован стане інвалідом.[

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх