,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


На антифашистський мітинг в Криму звозили навіть дітей
Як передає кореспондент ВВС Україна в Криму, за даними незалежних спостерігачів, у мітингу взяли участь 10-12 тисяч людей, втім влада заявила про 20-25 тисяч.

На площі домінували прапори Партії регіонів, але була також символіка партії "Російська єдність", Компартії України, громадського руху "Український вибір".

Як розповіли кореспонденту ВВС Україна деякі мітингувальники, які є працівниками однієї з держустанов, вони прийшли на акцію, бо керівництво напередодні провело збори колективу, на яких "наполегливо рекомендувало відвідати мітинг".

На акції протесту можна було побачити цілі класи школярів. Були навіть учні молодших класів у супроводі вчителів.

Люди з кримських регіонів розповідали, що їх привезли на великих автобусах. Багато учасників мітингу почали розходитися вже через півгодини, після початку акції.
Організатори акції під назвою "Фашизм не пройде" звинуватили опозицію у пропаганді неонацизму та поділі людей за національною ознакою.

"Поширення неофашизму в Україні - реальна загроза розколу країни! Опозиціонери демонструють вузькочолий націоналізм, поділяють громадян України на "хохлів", "жидів" та "москалів", забуваючи, що патріотизм не визначається національністю", - заявив під час свого виступу спікер місцевого парламенту Володимир Константінов.

Партія регіонів проводить "антифашистські мітинги" по всій Україні із 14 травня. Марші проходять у обласних центрах по всій Україні. Остання акція відбудеться у суботу, 18 травня, на Європейській площі у Києві.

Цього ж дня у центрі столиці опозиція планує провести завершальний мітинг в рамках акції "Вставай, Україно!".

My Webpage

п.с.
Ой, Богдане, Богданочку.
Якби була знала
У колисці б придусила,
під серцем приспала
Т.Г.Шевченко "Розрита могила"

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх