,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Ще раз про таємні засідання уряду (документи)
Ще раз про таємні засідання уряду (документи)


На мої документальні докази того, що таємне засідання Кабінету Міністрів України минулого понеділка таки мало відбутися, відреагували і міністр Кабінету Міністрів Олена Лукаш, і сам прем'єр Азаров. Останній зазначив наступне: "Процес підготовки рішень завжди відкритий. Є автор, який готує якесь рішення. Це рішення потім проходить десятки інстанцій. Вивчається співробітниками апаратів. Пишуться зауваження, зауваження на різних засіданнях обговорюються, потім виносяться на засідання уряду, воно абсолютно відкрите, там присутні різні служби, завжди є витік інформації... Та не витік, а сам процес – він відкритий".

Наведу ще два документальних приклади "відкритості" засідань уряду. В розпорядженні фракції ВО "Свобода" опинився порядок денний "відкритого" засідання Кабміну, яке відбулося в понеділок, 11 лютого 2013 року. Ось тільки про те, що таке засідання відбуватиметься, не повідомили ані Верховну Раду України, ані журналістів. Відсутня інформація про це засідання і на офіційному сайті Кабінету Міністрів.

Ще раз про таємні засідання уряду (документи)


Ще раз про таємні засідання уряду (документи)


Ще раз про таємні засідання уряду (документи)


Це і не дивно, адже питання, які на ньому розглядали, виявилися дуже вже цікавими... Наприклад, затвердження Порядку і умов надання у 2013 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на капітальний ремонт систем централізованого водопостачання і водовідведення. Кошти цієї субвенції у сумі 440 млн. грн. були розподілені наступним чином: 200 млн. грн. – Донецька область, 130 млн. грн. – Луганська область, 50 млн. грн. – Запорізька область, 40 млн. грн. – Дніпропетровська область, по 10 млн. грн. – Херсонська і Миколаївська області.

Але найцікавішим виявилося питання під номером 5.3. і назвою "Для службового користування (протокольне рішення) ", доповідачем з якого був міністр екології і природних ресурсів Олег Проскуряков. Це протокольне рішення виявилося не чим іншим, як... угодою між Державою Україна, компанією "Шелл" та ТОВ "Надра Юзівська" про розподіл вуглеводнів (сланцевого газу), які видобуватимуться в межах ділянки "Юзівська".

Пізніше це підтвердив і сам міністр Проскуряков:

Ще раз про таємні засідання уряду (документи)


І насамкінець, про засідання Кабміну, яке розпочалось о 10.00. "Прозорий і відкритий" уряд надав матеріали свого засідання Апарату Верховної Ради... аж об 11.45.

Ще раз про таємні засідання уряду (документи)


My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх