,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Мертві НКВДисти прийшли на мітинг жертв УПА
-24


Сьогодні, 15 квітня, в Києві біля пам'ятника Миколі Ватутіну в Маріїнському парку вшановували пам'ять жертв УПА. Організатори акції - Всеукраїнський рух «Молодіжна єдність», Міжнародна громадська організація «Вірне козацтво» та громадська організація «Оплот». Про це йдеться на сайті організаторів.

Підтримати мітингувальників прийшли свободівці, котрі переодягнулися у військову форму тих часів, розфарбували обличчя під небіжчиків з місією, щоб розповісти правду, як НКВДисти самі вбивали, катували, грабували...

Мітинг біля пам'ятника генералу Ватутіну, кажуть організатори, стане спробою змусити людей задуматися про те, хто ж насправді був визволителем України, а хто - посібником фашистів. Як стверджують організатори, 16 плакатів фотовиставки документально розкажуть про звірства УПА. Серед експонатів - внутрішній документ зі списком тортур, рекомендованих до використання нібито по відношенню до земляків. Всього - 135 видів.

Нагадаємо, що фотовиставку, яку нині покажуть у Києві, в Маріїнському парку, в минулому році вже бачили харків'яни. Вона викликала багато суперечок і навіть витримала 7 актів вандалізму. Один раз її навіть відновлювали з нуля. Правда, майже всіх хуліганів тоді затримали і здали в міліцію. Євген Жилін підкреслює: він не хоче провокацій, а хоче просто висловити свою громадянську позицію.


"Вы посмотрите, блять. Провокаторы, блять. Гнать, блять. Придурки, блять. Козлы, блять. Мне насрать. Быдло". "Цитаты великих людей". Київ. 2013. Вид-во "АнтибЭндерский фронт"

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх