,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Власник харківського "Металіста" торгуватиме паливом на німецьких АЗС
Власник харківського "Металіста" торгуватиме паливом на німецьких АЗС


Про це журналу Forbes повідомили два незалежних джерела - представник компанії і один з колишніх контрагентів групи.

У мережу Sparschweingas входять 210 газових заправок. На своєму сайті компанія інформує, що володіє, окрім мережі заправок, також автомобільними ремонтними майстернями.

За словами менеджера групи, переговори про продаж між Sparschweingas і представниками "Ветек" почалися ще у минулому році.

Топ-менеджер компанії-контрагента "Ветек" стверджує, що наприкінці 2012 року група почала поставляти Sparschweingas російський газ (СПБТ - суміш пропану і бутану технічних). Постачання йшли через польські термінали.

У прес-службі "Ветек" виданню повідомили, що не можуть підтвердити придбання мережі АЗС.

Один з менеджерів групи, який попросив залишитися неназваним, зазначає, що німецьку мережу виставили ​​на продаж ще три роки тому - продавець довгий час не міг знайти покупця для неї.

Опитані Forbes експерти не змогли назвати вартість німецької мережі - з огляду на технічний стан заправок, мережа може коштувати від $45 млн до $100 млн.
Sparschweingas створили у 1938 році, а перша газова заправка мережі з'явилася у 1963 році. Заправки мережі знаходяться в Баварії, Берліні і Нижній Саксонії. Дослівний переклад назви компанії - "Свиня-скарбничка-газ".

Зазначимо, що групі "ГазУкраїна" за останні півтора року вдалося монополізувати ринок зрідженого газу в Україні. На сайті ФК "Металіст", придбаного "ГазУкраїна" наприкінці минулого року, йдеться, що група контролює близько 70% українського ринку скрапленого газу.

Нагадаємо, що на початку березня компанія ЛУКОЙЛ і група "Ветек" Сергія Курченка підписали угоду про купівлю-продаж Одеського НПЗ.

My Webpage

п.с. на українських підприємствах у Європі будуть працювати українці - Європа буде наша bellow

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх