,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Ветеран Другої Світової війни вже рік оббиває пороги міської ради. Його будинок майже повністю згорів і старенький дідусь залишився без житла
Ветеран Другої Світової війни вже рік оббиває пороги міської ради. Його будинок майже повністю згорів і старенький дідусь залишився без житла


Микола Каптанний в черговий раз прийшов до Харківської міської ради прохати хоч якийсь прихисток на зиму. Пожежа сталася восени минулого року. Однак до сьогодні питання житла залишається відкритим.

«У моєму будинку майже все згоріло. Пожежники нарахували понад 149 тисяч збитків. Але нового житла чи матеріальної допомоги я так і не отримав. Залишилася одна малесенька обгоріла кімнатка. На одному ліжку – моя старенька дружина. Вона лежача. Все життя пропрацювала лікарем. На другому ліжку – я. Води і туалету в будинку немає. Холодно. Прийде осінь. Що я робитиму?..», - плаче Микола Каптанний.

«Бігаю до сусідів по воду. Стареньку помити, погодувати треба. Я слабну. Сили вже не ті. Мені дуже важко ходити по воду. Боюся, що взимку не зможу. Ми загинемо в цьому будинку…», - продовжує ветеран Другої Світової війни.

Однак жоден чиновник Харківської міської ради прийняти Миколу Каптанного так і не погодився. Навпаки, один з працівників міської ради нахамив старенькому, мовляв, ордени й медалі часів Другої Світової війни носити вже не модно.

За словами Миколи Каптанного, чиновники постійно посилаються на брак коштів і вирішення проблеми відкладають на невизначений час. Старенькому також нагадують про те, що він має доньку, яка повинна йому допомагати.

«Але моя донька інвалід. Вона не може ходити. Дивлюсь на неї, плачу. Віддаю частину своєї пенсії на ліки», - пояснює Микола Каптанний.
Микола Каптанний мешкає по вулиці Волочаївській в Орджонікідзевському районі міста Харкова. Вирішувати проблему житла або матеріальної допомоги місцева райдержадміністрація також відмовляється.

Почувши таку жахливу історію за захист Миколи Каптанного взявся харківський правозахисник Максим Корнієнко. Після ознайомлення з документами правозахисник уже підготував декілька звернень до міських чиновників.

п.с. звичайно, опЛохам простіше написати папірчик за 1300 км , ніж в себе вдома зробити реальну справу
так це при тому, що влада годує їх з прутня ложки facepalm

My Webpage

пп.сс.
Редагування(11:46)
Причина: лишнего не стоит писать в причине редактирования

Згідний, тому напишу тут:
Новина була заблокована адміном Коллега, аргумент - "відсутність джерела"
Інакше, як цензурою це не назвеш, бо таких новин проходило багато - все потім правилося вже в процесі обговорення.

Коллега ganba
тобі приплачують, чи ти просто оплотофіл такий р'яний?
Отредактировал FOX (15 марта 2013)
Причина: Відсутність джерела

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх