,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Прожити 60 годин життям воїна УПА: «Гурби-Антонівці-2013» на честь Василя Кука
Прожити 60 годин життям воїна УПА: «Гурби-Антонівці-2013» на честь Василя Кука


З 28 квітня по 1 травня 2013 року у лісовому масиві між селами Антонівці на Тернопільщині та Гурби, що у Рівненській області, відбудеться всеукраїнська спортивно-патріотична теренова гра «Гурби-Антонівці». Ця легендарна гра веде свою історію з 2003 року. Організовує її ВМГО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес». За роки існування в грі “Гурби-Антонівці” взяло участь більше трьох тисяч молодих людей з усіх куточків України.

На терені площею 24 км² за перемогу змагаються два куреня– жовті та червоні. Мета кожного з них – знайти прапор супротивника та зберегти свій. Структура куреня така ж, як і була в УПА: кожен курінь поділяється на сотні, чоти, рої. Кожна з команд суворо дотримується правил чесної гри, прояви негідної поведінки та порушення правил під час її проведення можуть каратися дискваліфікацією гравця; пияцтво тут суворо заборонено. За дотриманням правил слідкують спостерігачі, основні суддівські функції здійснює Рада Вищих Спостерігачів.
Минулорічним нововведенням став третій курінь – диверсантів, команда досвідчених гравців. Цьогоріч диверсанти не борються за перемогу, але мають «безсмертя».

«Гурби-Антонівці-2013» присвячені 100-річчю від дня народження Василя Кука, який командував військовими частинами УПА під час бою в Гурбах у квітні 1944-го – найбільшого бою в історії Української Повстанської Армії. Саме тут 68 років тому підрозділи Української Повстанської Армії потрапили в оточення військ НКВД, так званий „Гурбенський мішок”. П’ять тисяч українських героїв мужньо боролися проти понад 35 тисяч окупантів за підтримки танків, літаків та бронепоїзду; і після кількох виснажливих днів бою вирвалися з оточення. Цей бій увійшов в історію як одна із героїчних сторінок національно-визвольної боротьби – найбільший бій УПА, де українські повстанці показали кращі взірці партизанської стратегії і отримали тактичну перемогу над ворогом.

Чому ми їдемо на Гурби?
- Вшанувати полеглих воїнів УПА.
- Випробувати власні сили, навички, уміння.
- Прожити три доби життям воїна УПА.
- Отримати величезну дозу адреналіну та енергії.

Прожити 60 годин життям воїна УПА: «Гурби-Антонівці-2013» на честь Василя Кука


My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх