,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


На засідання до Путіна прийшов оголошений у розшук глава псевдоукраїнської організації
На засідання до Путіна прийшов оголошений у розшук глава псевдоукраїнської організації


Президент Росії Володимир Путін провів учора, 19 лютого, засідання Ради при президенті з міжнаціональних відносин. На ньому був присутній глава Федеральної національно-культурної автономії Українці Росії Богдан Безпалько, оголошений у розшук за систематичну неявку до суду у справі про звинувачення його в застосуванні сили до директора Бібліотеки української літератури в Москві Наталії Шаріної.

Безпалько є членом цієї Ради. Його запросила адміністрація Путіна до участі в засіданні разом з іншими членами Ради.

Як повідомили в прес-службі Кремля, "у роботі ради взяли участь представники керівництва Адміністрації Президента і федеральних органів виконавчої влади, лідери національних діаспор і голови громадських об'єднань, представники експертного співтовариства".

Зокрема, разом з оголошеним у розшук Безпальком в засіданні взяли участь заступник Генерального прокурора РФ, міністри освіти і культури, міністр регіонального розвитку, заступник голови уряду та інші вищі чиновники Росії.

Нагадаємо, в лютому Міщанський суд Москви оголосив у розшук голову створеної без участі української громади Федеральної національно-культурної автономії українців Росії Богдана Безпалька.

Безпалько звинувачується приватною особою Шаріною в тому, що він скоїв стосовно жінки злочин, який класифікується як нанесення побоїв і здійснення насильницьких дій, які завдали фізичного болю (частина 1 статті 116 Кримінального кодексу РФ). Відповідну заяву про побиття Шаріна подала ще 22 листопада 2011 року.

Суд встановив, що Безпалько особисто проінформований про наявність стосовно нього кримінальної справи, спеціально не приходить до суду і не сповіщає про причини відсутності на засіданнях.

"У зазначених обставинах суд дійшов висновку, що підсудний Безпалько ховається від суду і місце його перебування невідоме. Після встановлення місцеперебування Б.Безпалька в терміновому порядку доставити його в приміщення мирового судді судової ділянки №411 Міщанського району міста Москва", - говориться в постанові.

My Webpage

На засідання до Путіна прийшов оголошений у розшук глава псевдоукраїнської організації

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх