,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Повелителі ям: видання з'ясувало, хто заробляє на підрядах Укравтодору
Повелителі ям: видання з'ясувало, хто заробляє на підрядах Укравтодору


Держфінінспекція звинувачує підрядників і чиновників відповідального за стан українських доріг держагентства, Укравтодору, в нанесенні Україні збитку на 225 млн гривень. Forbes.ua вирішив з'ясувати особливості фірм, що виконують роботи на дорогах країни.

Повідомляється, що бюджет Укравтодору за минулий рік склав 9,4 млрд гривень. При цьому він розподілив замовлення на роботи на значно більшу суму - лише топ-12 компаній отримали підряди на 12,5 млрд грн. Так, деякі угоди будуть виконуватися протягом ряду років.

Для капітального ремонту всіх 172 тис. км доріг загального користування потрібно як мінімум 900 млрд грн, каже екс-голова Укравтодору Вадим Гуржос. До хронічного дефіциту коштів додається регулярне використання фінансування не за призначенням. Так, порушення в дорожньому агентстві та підпорядкованих йому структурах за минулий рік призвели до збитків на суму 225,4 млн гривень, повідомив 14 лютого голова Держфінінспекції Петро Андрєєв.

Forbes склав перелік найбільш великих підрядників Укравтодору в 2012 році. Майже до всіх з них є питання і претензії з боку контролюючих органів.

Ось перелік фірм, суми , власники фірм:

Уманьавтодор 3527,21 Бахтіяр Сапаєв

Альтком 3362,99 Олександр Тисленко

Автомагістраль – Південь 1129,02 Валерій Коротков, Олег Наливанний

Kоммунтранс 746,76 Анатолій Близнюк

Трест Дніпродорбуд 707,42 Леонід Костюченко

Дорлідер 686,54 Араік Амірхонян

ОНУР Конструкціон Інтернешнл 681,66 Онур Четинджевіз (Туреччина)

Південшляхбуд 662,10 Сергій Кирюшко

Юнікобуд 491,59 Володимир Демішкан

Дорбудтехнологія 206,45 Тигран Кочарян

Дор-Строй 189,32 Володимир Демішкан

Техно-Буд-Центр 141,69 Сергій Процик, Любомир Григоращук


Так, Уманьавтодор став лідером рейтингу завдяки підряду на спорудження мосту в Запоріжжі вартістю 3,22 млрд грн. На початку лютого Держслужба боротьби з економічними злочинами Черкаської області заявила, що працівники фірми привласнили 34 млн грн, замість використання їх на ремонт доріг.

Видання зазначає, що підприємство належить екс-керівнику Черкаського облавтодору Бахтіяру Сапаєву, який веде спільний бізнес з колишнім главою Укравтодору Володимиром Демішканом.


У повідомленні Держфінінспекції зазначається, що фірми Дорлідер і Автомагістраль-Південь отримали гроші від Служби автодоріг в Миколаївській області за перевезення асфальту, проте факт транспортування не підтвердився документально. Збитки склали 17 млн ​​гривень.

Крім того, компанію Коммунтранс (4-е місце переліку), за інформацією порталу Наші гроші, контролює екс-міністр житлово-комунального господарства і колишній губернатор Донецької області Анатолій Близнюк. Донедавна частина акцій фірми належала синові чиновника, Олексію.

Раніше повідомлялося, що в Мінінфраструктури нарахували 140 гектарів ям на українських дорогах.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх