,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Карасьов: Янукович розуміє, що МС – геополітична бульбашка
Карасьов: Янукович розуміє, що МС – геополітична бульбашка


Саміт Україна-ЄС, що має відбутися у лютому, зважаючи на ситуацію з Юлією Тимошенко, відбудеться не в добрій атмосфері, але ж зрештою ніхто і не очікував, що на цьому саміті буде підписано угоду про асоціацію. Та попри це очевидно, що президент Віктор Янукович не бажає того, аби Україна стала членом Митного союзу.
Про це в ефірі «5 каналу» заявив політичний експерт, директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов.

«На цьому саміті (Україна-ЄС) атмосфера буде не такою, на яку ми сподівалися, на яку сподівалися європейці», – заявив Карасьов.

«Друга частина цього питання – ні в який Митний союз Янукович не піде. Тому що всі розуміють, що це така геополітична бульбашка, про це навіть Лукашенко вже говорить, і це очевидно українській владі», – зауважив він.

«Але все ж таки це буде невеличкий крок вперед, з точки зору довгострокових інтересів України, але зрозуміло, що ситуація довкола Тимошенко буде сприяти тому, що з дуже великою радістю на цей саміт приїдуть керівники ЄС», – додав експерт.

В останній місяць року від українських політиків, зокрема від президента пролунало чимало заяв про переваги часткового вступу України у Митний союз. При цьому влада запевняє громадськість, що це ніяк не вплине на європейський курс країни. Однак в Росії наголосили, що можливе тільки повне приєднання до Митного союзу, а не до окремих положень.

А в Європі запевнили, що одночасно бути і в ЄС, і в МС Україні не вдасться.

Віктор Янукович 18 грудня мав у Москві обговорити з Володимиром Путіним питання українсько-російського співробітництва, насамперед в енергетичній і торгово-економічній сферах. Зокрема, вироблення взаємоприйнятого механізму взаємодії України з Митним союзом Росії, Білорусі та Казахстану, однак візит в останній момент було скасовано.

Президент РФ Володимир Путін заявив на прес-конференції у Москві, що про вступ України до Митного союзу не йдеться.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх