,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Нафтогаз: Ми отримуємо шанс довести всьому світу, що політика "Газпрому" спрямована в нікуди, в минуле.
Нафтогаз: Ми отримуємо шанс довести всьому світу, що політика "Газпрому" спрямована в нікуди, в минуле.


НАК "Нафтогаз України" підтвердив, що російська компанія "Газпром" виставила рахунок на 7 мільярдів доларів за недобір газу за підсумками 2012 року, повідомили у прес-службі "Нафтогазу".

При цьому у прес-службі НАК повідомили, що протягом року компанія в повному обсязі розраховувалася за імпортний газ за рахунками, які направляв "Газпром".

Крім того, протягом року "Нафтогаз" постійно повідомляв російського монополіста про намір скоротити обсяг імпорту газу в 2012 році.

За даними Міністерства енергетики та вугільної промисловості, Україна в 2012 році скоротила імпорт природного газу на 26,5% порівняно з 2011 роком до близько 32 939,3 млн куб. м.

За контрактом на поставку газу між "Газпромом" і "Нафтогазом" від 2009 року, мінімальний обсяг газу, який "Нафтогаз" повинен імпортувати щорічно становить як мінімум 33,3 млрд куб. м. газу.

На думку експерта з енергетичних питань Богдана Соколовського, рахунок "Газпрому" став реакцією на підписання Україною з компанією Shell угоди про розробку і видобуток сланцевого газу.

24 січня уряд України та державна компанія Надра Юзівська підписали угоду з компанією Royal Dutch Shell про видобуток сланцевого газу на Юзівському родовищі на сході країни.

"Можна було чекати, що після підписання Україною у Давосі угоди з компанією Shell російська сторона не забариться з реакцією щодо НАК "Нафтогаз України", - сказав агенції УНІАН Богдан Соколовський.

На думку експерта, виставлення рахунку насамперед означає, що "ніякі домовленості на рівні міністра Бойка, прем’єра Азарова і навіть президента Януковича, незважаючи на їхні обіцянки багатьох років, для російської сторони не відіграють жодної ролі, якщо вони не закріплені легітимно письмово".

Водночас, за словами пана Соколовського, ситуація, яка складається, є вигідною для України.

"Ми отримуємо шанс довести всьому світу, що політика "Газпрому" спрямована в нікуди, в минуле. Але цим шансом треба вміло скористатися. А на це потрібна політична воля і відповідна сміливість", - зауважив Богдан Соколовський.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх