,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Президент ФІФА: проведення чемпіонату СНД - неможливе
Президент ФІФА: проведення чемпіонату СНД - неможливе


Президент ФІФА Йозеф Блаттер вважає, що проведення чемпіонату СНД з футболу є неможливим.

Про це він сказав на прес-конференції у Санкт-Петербурзі.

За словами пана Блаттера, глава Російського футбольного союзу Микола Толстих повинен зробити все, щоб зберегти чемпіонат Росії.

Голова Федерації футболу України Анатолій Коньков заявив, що після такої заяви пана Блаттера будь-яке подальше обговорення цієї ідеї є некоректним.

ФІФА не зацікавлена

Про скептичне ставлення до ідеї проведення спільного чемпіонату з футболу, в якому брали б участь клуби з різних країн колишнього Радянського Союзу Йозеф Блаттер заявив у неділю на прес-конференції у Санкт-Петербурзі.

"ФІФА абсолютно не зацікавлена у цьому змаганні. У нас є пірамідальна організація, в якій клуби грають важливу роль. Клубні змагання проходять в рамках і під контролем національних асоціацій. Це відбувається в межах країни і своєї асоціації. Це фундаментальний принцип", – цитує керівника ФІФА російська газета " Клацнути Спорт-Экспресс".

"У нас є конфедерації, побудовані за географічним принципом - УЄФА, КОНМЕБОЛ та інші. Конгрес ФІФА дав їм право організовувати змагання в своїх межах. Приклади таких змагань - Кубок Лібертадорес і Ліга чемпіонів. Все це відповідає Статуту ФІФА, конфедерацій та національних асоціацій. Однак виходу з кордонів ніколи не буде", - зазначив пан Блаттер.

Керівник ФІФА назвав чемпіонат Співдружності Незалежних Держав "неправильним рішенням".

"Воно може зруйнувати піраміду ФІФА і завдати величезної шкоди солідарності всередині нашої сім'ї. Я хочу порадити (голові Російського футбольного союзу – ред.) Миколі Толстих бути прихильником свого чемпіонату і забути про всі інші ліги ", - сказав пан Блаттер.

"Це взагалі некоректно обговорювати"

Директор оргкомітету неприбуткової організації "Об'єднаний чемпіонат", колишній тренер київського "Динамо", а нині – наставник владикавказької "Аланії" Валерій Газзаєв заявив, що оцінка перспектив цього турніру паном Блаттером була прогнозованою.

"Мабуть, на сьогодні президент ФІФА не міг інакше відреагувати на проект, який ще не оформлений документально. Але хочу зауважити, що ми не порушили жодного параграфу законів, регламентів ФІФА, і не збираємося конфліктувати з керівними органами світового, європейського та національного футболу", - цитує пана Газзаєва "Спорт-Экспресс".

Він додав, що документи, які регламентуватимуть проведення турніру, "якого ще не було в історії світового футболу", перебувають у стадії розробки.

Після того, як їх підготовка завершиться, пан Газзаєв планує передати їх на розгляд національних, а згодом – і міжнародних футбольних федерацій.

"(Ми – ред.) намагатимемося переконати світове футбольне співтовариство, що новий чемпіонат – це крок вперед у розвитку європейського та національного футболу", - сказав пан Газзаєв.

У той же час глава Федерації футболу України Анатолій Коньков сказав, що заява Йозефа Блаттера ставить крапку у дискусії про можливість створення об’єднаного чемпіонату.

"Я думаю, що це взагалі некоректно обговорювати, якщо головна людина у ФІФА сказала, що це не має жодного сенсу. Є субординація, є дисципліна і порядок… Я хотів би побажати Валерію Георгійовичу Газзаєву одного – узгоджувати свої дії з ФІФА та УЄФА, бо це – провідні організації, які дуже довго і багато працюють у футболі", – сказав він в ефірі телеканалу "Футбол".

Так само скептично поставилися до майбутнього чемпіонату СНД і в Російському футбольному союзі.

"Я ще до виступу Блаттера казав, що ідея чемпіонату СНД є безглуздою. Очікувано, що Блаттер це і скаже. Тому те, що ідея провалиться, було абсолютно ясно. Багато що залежить від керівника, яка думка була у керівника РФС, а вона була негативною. У президента Федерації футболу України Анатолія Конькова вона була теж негативною, от і все", - цитує Клацнути агенція "Р-спорт" першого віце-президента Російського футбольного союзу Микиту Симоняна.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх