,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Янукович критикує Азарова, експерти прогнозують відставку
Янукович критикує Азарова, експерти прогнозують відставку


"Саботаж"

Під час засідання Комітету з економічних реформ 17 січня президент сказав, що хотів би почути від прем’єр-міністра України Миколи Азарова та людей, які відповідали за ті чи інші напрямки реформ, чому так сталось.

За словами Віктора Януковича, всі мають усвідомити, що задекларовані обіцянки необхідно виконувати.

“Я хотів би, щоб ми з вами усвідомили: якщо ми щось декларуємо, ми зобов’язані це виконувати, ніхто, як кажуть, пальці в двері не засовує і не примушує брати на себе зобов’язання. Можеш, здатний, вважаєш за доцільне - приєднуйся, будь-ласка, будеш ініціювати — ще краще”, - сказав президент, якого цитує агентство Укрінформ.

Віктор Янукович, водночас, сказав, що покладає великі надії на нових членів уряду.

"Я покладаю велику надію на нових міністрів, нових членів уряду, на тих, хто прийшов зараз із новою хвилею у цьому році", - сказав він, додавши, що із новими членами Кабінету Міністрів він мав "ретельні розмови".

Президент звернувся особисто до прем'єра Миколи Азарова із закликом "змінити стиль роботи уряду".

Віктор Янукович вважає, що Кабінет Міністрів втратив контроль над ситуацією на місцях.

“Я не можу зрозуміти, як можна виконувати план реформ, спрямованих на покращення життя людей, на 25-35 відсотків. Можна недовиконати на 10-15-25 відсотків, не більше”, - сказав президент, наголосивши, що це - "саботаж", що це свідчить про те, що люди втратили відповідальність, а уряд втратив контроль за ситуацією на місцях, передає агентство УНІАН.

"Я просив би Вас, Миколо Яновичу, змінити трохи стиль роботи уряду і підбивати підсумки системно і не чекати, коли завершиться рік", - сказав Віктор Янукович, додавши, що із себе він також не знімає відповідальності за реалізацію реформ.

Азаров згоден, що не все добре

У виступі перед учасниками Комітету з економічних реформ прем'єр-міністр заявив, що реалізація програми економічних реформ, ініційована президентом, проходить швидкими темпами. Проте після того, як роботу уряду розкритикував президент, Микола Азаров визнав, що не все так добре, як хотілося б.

"Темпи реалізації програми економічних реформ, ініційованих главою держави, є високими. Підтвердженням цьому є оцінка іноземних експертів", - сказав спочатку голова Кабінету Міністрів, навівши рейтинг глобального індексу конкурентоспроможності 2012-2013 років у світі. За його словами, Україна підвищила свої позиції на 9 пунктів і посіла 73-є місце серед досліджуваних 144 країн.

Водночас, Микола Азаров сказав, що рівень виконання реформ усе ще недостатній.

"Багато важливих запланованих цілей не досягнуто. Рівень виконання не може нас задовольнити", - сказав прем'єр.

Підготовка до відставки?

Ще одразу після призначення нового Кабінету Міністрів експерти припускали, що прихід в уряд нових політиків, зокрема, першого віце-прем'єр-міністра Сергія Арбузова, може свідчити про наміри президента усунути з посади прем'єра Миколу Азарова.

Представник опозиційної "Батьківщини" Володимир Бондаренко твердив, що на пана Азарова можуть "списати усі прорахунки".

Член фракції "Батьківщини" у парламенті Олександр Бригинець на своїй сторінці у Facebook 17 січня написав, що критика уряду Азарова - "ніщо інше, як зачистка простору для Арбузова".

Директор центру досліджень "Пента" Володимир Фесенко в інтерв'ю ВВС Україна, роблячи політичні прогнози на 2013 рік, навіть називав можливий час відставки і призначення на посаду прем'єра Сергія Арбузова: кінець весни-початок літа цього року.

Директор Центру політичного аналізу "Стратагема" Юрій Романенко сказав ВВС Україна, що наміри президента Януковича замінити прем'єра після заяв 17 січня стали ще зрозумілішими.

"Це було очевидно ще з часу зміцнення позиції "сім'ї" в новому Кабінеті Міністрів. Подальша логіка вимагає встановлення нею повного контролю над урядом", - каже вважає політолог.

"Ця критика є, думаю, прологом до наступної кадрової хвилі. Я не думаю, що вона відбудеться вже завтра, бо інакше б не було сенсу призначати Миколу Азарова на посаду прем'єра. Але навесні - цілком вірогідно", - сказав Юрій Романенко.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх