,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Російський сценарій у Алжирі
Російський сценарій у Алжирі


Російський слід
Події, пов'язані із захопленням заручників на газовому заводі у Алжирі, розвиваються за російським сценарієм, вважає британська Daily Telegraph.

"Протидія терористам, які захопили багато заручників, є дуже непростим завданням для анти-терористичних підрозділів. Уникнути жертв під час такого роду операцій майже не ніколи не вдається. Тому звичайною тактикою західних спецслужб у такій ситуації є обережність," - пише Daily Telegraph.

Однак логіка російських спецслужб є цілком іншою, що вилилося у сотні жертв під час звільнення заручників у московському театрі у 2002 році та після захоплення школи в Беслані у 2004. Алжир, який упродовж довгого часу підтримував дружні стосунки із Радянським Союзом, використовує у боротьбі з власними терористами російську тактику. Нічого дивного у цьому немає, пише газета.

Алжир веде із ісламістами справжню війну, тому головною турботою уряду цієї країни є недопущення нападів на об'єкти економічної інфраструктури у майбутньому, а не доля заручників сьогодні. Газовий завод знаходиться лише у 60 кілометрах від кордону із Лівією і, за логікою уряду, алжирські ісламісти просто не мають права втекти, незважаючи на жертви серед заручників-іноземців.

"Стосунки із російськими військовими, що не рахувалися із жертвами серед цивільного населення під час воєнних дій проти ісламістів у Афганістані, а згодом у Чечні, тривають, незважаючи на близькість теперішнього уряду Алжиру до Заходу," - підсумовує Daily Telegraph.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх