,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Донецька "Свобода" вимагає оприлюднити проект угоди про видобуток сланцевого газу
Донецька "Свобода" вимагає оприлюднити проект угоди про видобуток сланцевого газу


Донецька міська організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" звернулася до обласної ради з вимогою надати рішення "Про погодження проекту угоди про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться в межах ділянки Юзівська". Окрім цього свободівці вимагають оприлюднити сам "засекречений" владою проект угоди про видобуток сланцевого газу. Про це 18 січня 2013 року повідомив голова Донецької міської організації ВО "Свобода" Артур Шевцов.

Свободівець наголошує, що місцеві мешканці мають право знати, які небезпеки можуть виникнути в разі видобування сланцевого газу, а екологи повинні провести незалежні експертизи.

"Оприлюднення повного проекту угоди необхідне для проведення незалежної екологічної експертизи цього проекту та вільного й відкритого громадського обговорення можливих наслідків видобутку сланцевого газу на території області. Громада області має право знати, що ухвалюють від її імені "народні обранці" і чого треба очікувати в результаті таких рішень", – зазначив Артур Шевцов.

Довідка: Ухваливши рішення "Про погодження проекту угоди про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться в межах ділянки "Юзівська" між Україною й концерном "Шелл", Донецька обласна рада не врахувала небезпечні екологічні наслідки, які може спричинити видобування сланцевого газу в такому густонаселеному регіоні, як Донеччина. Про це 17 січня 2013 року заявив голова Донецької міської організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Артур Шевцов. Як відомо, за рішення про погодження проекту угоди проголосували 106 депутатів обласної ради зі 180-ти, 10 виступили проти. До того ж депутати визнають: під час ухвалення цього документу вони не мали змоги ознайомитися з проектом угоди, який і досі приховують від журналістів та громадськості.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх