,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Влада боїться народного гніву
"Влада боїться народного гніву"


Переможець виборів по Володимир-Волинському одномандатному округу №19, член Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Євген Мельник наполягатиме на тому, щоб фальсифікатори останніх парламентських перегонів були покарані.

— Євгене Івановичу, виборча кампанія — уже в минулому. Як оцінюєте її перебіг?

— Передусім висловлюю глибоку вдячність волинянам, які проявили свою свідому громадянську позицію на виборах до Верховної Ради України. Незважаючи на шалений тиск із боку влади, всілякі перешкоди, спроби підкупу, використання брудних виборчих технологій, вони не зламались і зробили свідомий вибір, віддавши свої голоси як за опозиційні партії, так і за кандидата від об'єднаних сил опозиції. За це їм іще раз щире дякую!

Загалом же ця виборча кампанія була дуже складною. У ній Партія регіонів грала поза всякими правилами, діяла шулерськими методами, поставивши за мету будь-якою ціною обдурити народ і знову втриматися при владі. Знаю, що влада дуже не задоволена результатами виборів у нашому окрузі. І сьогодні намагається тиснути на цілі трудові колективи, директорів підприємств, вимагаючи від них пояснень, чому вони дали такий низький результат за Партію регіонів та кандидата від влади. Вони досі не можуть усвідомити, що українці вже по горло ситі їхнім "покращенням життя". Терпіння людей — не безмежне. І такий відсоток голосів за владу — це вияв народного протесту, виклик представникам кланово-олігархічного режиму, які не розуміють, що народ не можна перегнути через коліно.

— Дехто з екс-кандидатів у своїх оцінках на сторінках ЗМІ не приховує образи на виборців, буцімто були достойніші кандидати…

— (Сміється). На виборців не можна ображатися. До їх думки треба прислухатись. Їх треба чути і розуміти, а з їхнього вибору робити висновки. У ході передвиборної кампанії нам довелося переконувати не лише виборців, а й деяких своїх опонентів, зустрічатися з ними. Ми їм пояснювали, чому так важливо дотримуватись угод, підписаних лідерами опозиційних сил Олегом Тягнибоком, Арсенієм Яценюком і Олександром Турчиновим. Переконували, що інтереси України вимагають, аби кожен голос патріотичного виборця був відданий саме за узгодженого кандидата від об'єднаних сил опозиції, що будь-який інший вибір — це буде голос у скриньку Януковича. Тільки наш колега по обласній раді Сергій Слабенко закликав голосувати за мене як узгодженого кандидата від опозиції, показавши всім, що для нього на першому місці — доля країни та її народу, а не політичні амбіції. Декому ж просто не вистачило такого рівня сприйняття та розуміння ситуації.

— Селяни часто задавали вам питання: як не допустити продажу української землі?

— Те, що мораторій на її продаж знову продовжили, — це наслідок нашої спільної боротьби. Верховна Рада змушена була зробити це під тиском громади. "Свобода" двічі ініціювала питання проведення референдуму щодо недопустимості продажу земель сільськогосподарського призначення. Влада двічі блокувала ці процеси. Але нам вдалося достукатися до свідомості людей, вони побачили, що насправді стоїть за продажем землі. Влада відступила, бо зрозуміла, що по всій країні розпочнуться селянські бунти. Але цим самим вона продемонструвала свою слабкість, показала, чого вона справді боїться, — це народного гніву. Це наша, хай невеличка, але спільна перемога. Та перемога, за якою настануть перемоги більші, вагоміші, аж до остаточного повалення існуючого режиму. І "Свобода" зробить усе для того, щоб мрії олігархів із Партії регіонів про чергове велике пограбування українського народу провалилися.

— Щоб переламати ситуацію в державі, косметичними змінами не обійтись. Чи здатна "Свобода" безкомпромісно боротися з причинами соціальної несправедливості і національного приниження українців у власній державі?

— Наші спосіб мислення та світогляд ґрунтуються на ідеях націоналізму та соціальної справедливості. Наша мета — зміна системи влади і побудова могутньої Української держави з високими стандартами життя, пануванням справедливості та створенням усіх умов для динамічного поступу української нації. Здійснити її неможливо шляхом поверхових, нерішучих напівкроків, які не змінюють суті системи, що залишає українців у полоні колоніальної залежності та прирікає на бідність. Аби вони почувалися господарями у власному домі, слід ліквідувати саме причини соціальної несправедливості та національного приниження: панування режиму внутрішньої окупації, що працює на благо олігархів, корупціонерів, нечесних чиновників і відверто ворожих до України сил. Ми чітко усвідомлюємо історичне завдання, яке стоїть перед українською нацією. Або ми звільняємося від режиму диктатури олігархів і назавжди прощаємося з колоніальним минулим, або й надалі залишатимемося серед найбідніших держав Європи без своєї влади, з відібраною власністю і спаплюженою гідністю. Іншої альтернативи не існує.

— Однією з перших ініціатив "Свободи" в новому парламенті стала вимога щодо персонального голосування депутатів…

— Для нас важливо, щоб у парламенті було персональне голосування депутатів, як і записано в Конституції України. Партії регіонів вигідно, щоб цього не було. Бо для представників крупного капіталу, олігархічних кланів мандат — це насамперед депутатська недоторканність. Цим мандатом вони хочуть прикрити свої нечесні фінансові оборудки, отримавши індульгенцію від відповідальності перед законом. Їм не цікаво відвідувати сесійні засідання, для них бізнесові справи — куди важливіші від законотворення. То навіщо, скажіть, нам такі "законотворці"? А коли доб'ємося персонального голосування, влада просто не зможе "протягувати" через парламент антиукраїнські, антинародні, антисоціальні законопроекти на кшталт "харківських угод", "мовного" закону Ківалова-Колесніченка, пенсійної та податкової реформ, закону про наклеп тощо.

— Чи понесуть винні відповідальність за вчинені фальсифікації на останніх виборах?

— Фальсифікатори однозначно мають бути покарані. Незалежно від посад і зв'язків. Непокаране зло породжує ще більше зло. Якби у 2004 році фальсифікаторів покарали, то сьогодні ми не мали б ситуації, яка є. Не може бути так, що деякі люди, які сидять у ЦВК, працюють не за законом, а за дзвінком із Банкової. Те, що творилося на виборчих дільницях, в окремих окружкомах під час підрахунку голосів, показало, що Партія регіонів діє сталінським методом: важливо не як проголосують, а як порахують. І вони "рахують". Використовуючи бездіяльність судів і правоохоронних органів, застосовуючи спецпідрозділи "Беркут" для встановлення потрібного результату. Через підконтрольні виборчі комісії та людей, які погодилися на фальсифікації, влада викинула на смітник голоси багатьох українців. Нація вимагає справедливості, і наш обов'язок — її відновити, забезпечити в державі верховенство закону, в тому числі й право українців обирати свою владу.

— Які проблеми округу ви братиметесь розв'язувати першочергово?

— Першочергове завдання сьогодні — відстояти бюджети — як державний, так і міст та районів округу, щоб не урізали зарплати освітянам, медикам, працівникам соціально-культурної сфери. У державному кошторисі має вистачати грошей для шахтарів Нововолинська, на добудову копальні №10, на вирішення всього комплексу проблем, які обсіли нині волинських гірників. Дуже важливо сьогодні відстояти бюджетні кошти, необхідні для ремонту доріг, розбудови об'єктів соціально-культурної інфраструктури в окрузі. У полі мого зору завжди перебуватимуть проблеми сільських трудівників — підтримка вітчизняного сільгоспвиробника, цінової політики на його продукцію, формування оптових ринків збуту, розвитку сільських територій тощо. Щоб ці завдання вирішувались, має бути тісна співпраця органів місцевого самоврядування з депутатським корпусом у парламенті від Волині, бо практика показує, що поодинці багатьох проблем просто не вирішити.

— Ваші виборці вже сьогодні цікавляться, коли можна буде потрапити до вас на прийом, чи діятиме ваша депутатська приймальня?

— Безперечно, така приймальня працюватиме. У кожному районі чи великому місті нашого виборчого округу. Кожен мешканець округу зможе звернутися до неї. Прийти зі своїми бідами, труднощами, болем, пропозиціями. Я докладу усіх зусиль, аби допомогти вирішити проблеми моїх земляків. Це мій прямий обов'язок — бути поруч зі своїми виборцями, відчувати та розуміти їх, боротися за їх права та інтереси, за соціальну та національну справедливість.

My Webpage

п.с. замість перекладу статті
"Влада боїться народного гніву"


-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх