,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Міносвіти Фінляндії відмовилося поглиблювати вивчення школярами російської мови
Міносвіти Фінляндії відмовилося поглиблювати вивчення школярами російської мови


Ініціатива восьми муніципальних утворень фінських провінцій Південна і Північна Карелія, згідно з якою пропонувалося дати школярам можливість замість обов’язкового вивчення шведської мови вивчати російську мову, не отримала схвалення Міністерством освіти.

У Гельсінкі відхилили відповідний запит через можливі розбіжності з Конституцією.

Як зазначає видання Neue Zürcher Zeitung, негативна відповідь на запит була очікуваною, оскільки раніше общинам з того ж регіону було відмовлено у схожому рішенні.

У школах фінської Карелії російську можна вивчати добровільно з четвертого класу. Непопулярність цього курсу, за словами представників влади регіону, пов’язана з тим, що уроки англійської з другого класу і обов’язкові уроки шведської створюють для учнів непосильне навантаження.

Видання вказує на те, що близько 5% населення Фінляндії належить до шведської меншості. Проте з поширенням англійської мови популярність другої державної мови стала падати. За даними ЗМІ, у 2011 році Фінляндію відвідали 3 млн росіян, кожен другий турист - з Росії.

Нагадаємо, в кінці минулого року у низці торгівельних центрів Фінляндії заявили про намір дозволити туристам з Росії платити за покупки у рублях.

My Webpage

п.с. от і весь пшик cheesy why

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх