,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Франція ввела війська у Малі
Франція ввела війська у Малі


Президент Франції Франсуа Олланд заявив, що французькі війська вже перебувають у Малі, аби взяти участь у операції проти ісламістських повстанців на півночі країни.

За словами президента Олланда, французькі військові "надають підтримку малійським військовим підрозділам у їхній боротьбі із терористичними елементами".

Пан Олланд також заявив, що операція розпочалася у п'ятницю 11 січня, триватиме "так довго, як буде необхідно".

Французький президент твердить, що військове втручання цілком відповідає міжнародному законодавству, і було погоджено із президентом Малі Діонкунда Траоре.
Військові формування, деякі із яких пов'язують із Аль-Кайдою, отримали контроль над північними територіями Малі у квітні минулого року після заколоту у столиці країни Бамако.

"Малі потерпає від нападів терористичних елементів з півночі країни, жорстокість і фанатизм яких відомий усьому світові", - заявив Франсуа Олланд.

Президент Франції також твердить, що саме існування країни було поставлено під загрозу, а також заявив про потребу захистити життя 6 тисяч французів, що перебувають у Малі.

Заяви президента Олланда пролунали невдовзі по тому, як представники урядової армії Малі заявили про присутність французьких вояків у країні, а також про те, що до операції також залучені солдати з Сенегалу й Нігерії.

Проте у малійській армії не надають офіційних коментарів щодо масштабів цієї операції.

Уряд Малі попросив Францію втрутитися по тому, як повстанці, пов'язані з Аль-Кайдою, захопили стратегічне центральне місто Конна.

Раніше Рада Безпеки ООН на екстреному засіданні закликала ввести міжнародний миротворчий контингент у цю африканську країну, і схвалила спрямування до 3 тисяч вояків із інших африканських країн до Малі. Проте очікувалося, що операція почнеться не раніше вересня цього року.

Франція порадила своїм громадянам залишити Малі.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх