,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


ЗМІ: хто пояснить російським сиротам, чому їх не всиновили?
ЗМІ: хто пояснить російським сиротам, чому їх не всиновили?


По кому вдарив "закон Діми Яковлєва", хто пояснить російським сиротам, чому в них не буде батьків та чим пишаються британці – в огляді іноземної преси 29 грудня.

Про жертв "закону Діми Яковлєва", який прийняла російська Державна Дума і підписав Володимир Путін, пише британська Independent. Ці жертви - зовсім не чиновники американської адміністрації чи конгресмени, причетні до прийняття "акту Магнітського", який карає за порушення прав людини.

Американське подружжя Саммерс через кілька тижнів повинно було привезти з Росії сина, якого вони вирішили назвати Престоном. Однак після прийняття вищезгаданого закону це стало неможливим.

"Подружжя, що мріяло усиновити російського хлопчика, майже три роки йшло до цього і витратило 50 тисяч доларів. Вони пройшли усі необхідні перевірки, відвідували курси для батьків, приїздили до хлопчика у сиротинець в Калузі, а в липні отримали дозвіл на усиновлення", - пише газета.

Тепер Престон потрапив у число 46 дітей, чиє усиновлення названими батьками було перерване через прийняття "закону Діми Яковлєва". Противники прийняття закону в самій Росії наполягають на тому, що він карає не так американських урядовців, як російських сиріт, пише Independent.

"Нічого спільного з усиновленням це не має. Я пообіцяла бути його мамою. Ми пообіцяли йому хороше життя, ми пообіцяли в суді, що будемо піклуватися про нього", - говорить майбутня американська мама російського сироти.

З критикою думського нововведення виступила і російська "Независимая газета". Газета нагадує про те, що заборону для американців на усиновлення російських сиріт підтримує 56% населення Росії, але не підтримують прем'єр-міністр Дмитро Медведєв та міністр закордонних справ Сергій Лавров.

"Перший практичний результат заборони: 46 дітей, яких чекають у США названі батьки, залишаться у Росії. Про це заявив уповноважений з прав дитини Павел Астахов, який цим пишається. Хоча навряд чи йому самому доведеться пояснювати дітям, чому вони так і не побачать своїх нових батьків", - пише газета.

Газета нагадує, що іноземці можуть всиновлювати тільки хворих дітей або тих, яким не змогли знайти прийомних батьків у Росії. Громадянам, на відміну від пана Астахова, відомо, що відбувається у дитячих будинках із дітьми-інвалідами. Рівень самогубств серед випускників дитячих будинків Росії сягає 10%, нагадує газета.

"Минулий 2011 рік Росія проводжала мирними стотисячними мітингами. Здавалося, що надходить час діалогу влади і суспільства. 2012 рік ми проводжаємо із програною битвою за долі десятків тисяч сиріт, які могли би собі знайти батьків за океаном", - підсумовує "Независимая газета".

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх