,


Наш опрос
Как поступить с Трибуном SERGANT888?
Забанить нах...
Лишить права комментировать
Пусть живёт-мне он не мешает


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Іноземна преса: Київ утомився від Москви
Іноземна преса: Київ утомився від Москви


Київ втомився від тиску Москви, повідомляє російська "Независимая газета". Цього тижня український парламент планує проголосувати за постанову, яка закріплює незмінність курсу України на євроінтеграцію. Цікаво, наголошує видання, що документ був розроблений в лавах правлячої Партії регіонів.

Експерти в Києві досі гадають, з якої причини був зірваний візит українського президента до Москви минулого тижня.
"Все було узгоджено: йшлося про підписання якогось документа про поступове приєднання України до Митного союзу", - вважає директор Центру політичних досліджень і конфліктології Михайло Погребінський.

Він також звертає увагу на те, що в проміжку між офіційним підтвердженням візиту та його скасуванням відбулося тільки одне - Віктору Януковичу зателефонував президент Єврокомісії Жозе-Мануель Баррозу: "Чи могла ця розмова вплинути на оцінку документу українською стороною, мені важко сказати, але я цього не виключаю".

Що ж стосується документу про українську спрямованість на Захід, коментатори сумніваються в його важливості, адже торік Верховна Рада вже приймала заяву про прагнення до інтеграції в ЄС. Але з тих пір нічого не змінилося, додає видання.

Керівник Інституту української політики Кость Бондаренко вважає, що якби російська сторона не тиснула так сильно на команду Януковича з вимогами негайно переорієнтувати політику на зближення з Митним союзом, то ситуація була б іншою.

Євроінтеграція як головний зовнішньополітичний вектор закріплена в низці законів України, в основах зовнішньої і внутрішньої політики, в урядових постановах, тому президент Янукович не міг однією заявою скасувати всі ці документи, пояснює пан Бондаренко.

"Але в Росії ніхто не захотів нічого слухати", - ділиться своїми міркуваннями експерт. Тому ідея пропрезидентських сил прийняти таку політичну резолюцію є "частково емоційною реакцією на дії російської сторони".

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх