,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Вбивства у Пакистані: ООН призупинила вакцинації
Вбивства у Пакистані: ООН призупинила вакцинації


ООН призупинила кампанію боротьби з поліомієлітом у Пакистані після того, як у країні застрелили ще трьох медичних працівників.

Від нападів у регіоні Пешавар загинули жінка, яка координувала вакцинацію, її водій та студент-волонтер. Напередодні, у вівторок, було вбито п’ятьох працівників програми вакцинації.

Після цих випадків ООН заявила, що припиняє триденний етап кампанії зі щеплення.

Жодне угруповання не взяло на себе відповідальності за вбивства, однак Талібан висловив погрози на адресу учасників програми ООН.

Пакистан – одна з трьох країн, у яких ця хвороба має масштаби ендемії.

Агенція ООН у справах дітей ЮНІСЕФ та Всесвітня організація охорони здоров'я призупинили загальнонаціональну програму зі щеплення після нових убивств, повідомив у середу речник ЮНІСЕФ Майкл Коулмен.

Ендемія поліомієліту

Жінка, що відповідала за вакцинацію, та її водій загинули в машині в окрузі Чарсадда, що на півночі від Пешавара, коли їх обстріляли озброєні мотоциклісти.

У південному передмісті Пешавара нападники на двох мотоциклах обстріляли команду медпрацівників, убивши пострілом у голову студента-волонтера.
Повідомляють також про ще два випадки обстрілу працівників ООН, що займалися вакцинацією, однак даних про жертв немає.

У вівторок прем'єр-міністр Раджа Первез Ашраф засудив напади і відзначив важливість вакцинації, закликавши місцеву владу в різних регіонах гарантувати медикам їхню безпеку.

Середа мала стати останнім днем триденного загальнонаціонального етапу щеплень проти поліомієліту. Краплі з вакциною мали отримати 5,2 млн людей.

У деяких частинах Пакистану з'явилися незгодні з програмою імунізації. Їхні протести частково спричинені тим, що фальшива вакцинація проти гепатиту, організована ЦРУ, допомогла спецслужбам визначити місце перебування Осами Бен Ладена в 2001 році.

Раніше бойовики вже викрадали та вбивали працівників міжнародних неурядових організацій, намагаючись припинити програми вакцинації та стверджуючи, що їхня робота є прикриттям розвідницької діяльності.

Окрім Пакистану, ендемія поліомієліту спостерігається також у Афганістані та Нігерії.

Ендемія означає, що захворювання існує на цих територіях постійно, без підтримки зовнішніх джерел.

Пакистан розглядається як поле вирішальної глобальної битви з цією недугою, яка вражає нервову систему та протягом кількох годин після зараження може спричинити незворотний параліч.

У 2011 році в країні було паралізовано майже 200 дітей – це найгірший показник за 15 років.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх