,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


"Український націоналізм обов'язково має повернутися на схід України"
"Український націоналізм обов'язково має повернутися на схід України"


За словами народного депутата України, голови Івано-Франківської обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олександра Сича, перебіг політичного процесу в 2012 році, зокрема підсумки парламентської кампанії в Україні, розвінчали цілу низку стереотипів та штучно нав'язаних політичними опонентами штампів щодо ВО "Свобода".

"Ми розвіяли міф не лише про те, що ВО "Свобода" є непрохідною політичною силою, але й розвінчали ілюзію про нашу регіональну галицьку, а чи львівську територіальну обмеженість", – заявив депутат під час прес-конференції в Івано-Франківську 17 грудня.

Як зазначив Олександр Сич, український націоналізм обов'язково має повернутися назад у центральну частину та на схід України, звідки він, власне, й сягає свого коріння.

"Допоки цього не станеться, український націоналізм не матиме повною мірою твердого опертя, а загрози для Української Держави виникатимуть і надалі. Певний поступ у цьому напрямку спостерігається уже сьогодні", – переконаний свободівець.

"За результатами нещодавніх парламентських виборів трьохвідсотковий бар'єр, а саме за таким цензом відбуватимуться згідно з чинним законодавством наступні місцеві вибори, ВО "Свобода" не подолала лише у Донецькій, Луганській областях, АР Крим та м. Севастополі. Не менш важливим та показовим є й те, що за рівнем підтримки в абсолютних показниках, одержаних ВО "Свобода" на останніх виборах, друге місце в так званому "внутрішньопартійному змаганні" одержав Київ", – резюмував Олександр Сич.

Народний депутат висловив сподівання, що формування фракції націоналістів у Верховній Раді України стало лише першим кроком, а вже в найближчому майбутньому такі фракції буде утворено й вони матимуть можливість ефективно виконувати свої представницькі повноваження в абсолютній більшості адміністративно-територіальних одиниць нашої держави.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх