,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


КИЇВРАДА ПЕРЕДАЛА МОНАСТИРЮ УПЦ (МП) 21 БУДІВЛЮ У БЕХТЕРІВСЬКОМУ ПРОВУЛКУ
КИЇВРАДА ПЕРЕДАЛА МОНАСТИРЮ УПЦ (МП) 21 БУДІВЛЮ У БЕХТЕРІВСЬКОМУ ПРОВУЛКУ


Київрада 1 листопада передала у власність Свято-Покровського жіночого монастиря Української Православної Церкви (Московського Патріархату) нежитлові приміщення в Бехтерівському провулку, 15. Це 21 будівля загальною площею 14 тис. 383,3 кв. м, які до цього належали комунальній власності міста, інформує РБК-Україна.

Довідка РІСУ: Свято-Покровський жіночий монастир був заснований 1889 року княгинею Олександрою Петрівною. До його головних воріт саме й веде Бехтеревський провулок.

У Бехтерівському провулку, 15 у радянські часи розміщувався стуентський гуртожиток педагогічного технікуму. Тепер там відновлено Свято-Покровський жіночий монастир. Обитель була закрита в 1925 році, проте в 1942 році знову відчинила двері своїх храмів і з тих пір вже не закривалася. Після війни тут силами насельниць був організований госпіталь, а згодом — лазарет.

За час існування радянської влади чернеча садиба значно зменшилася: її потіснили багатоповерхові будинки, побудовані на колись великій території монастиря.

За радянських часів у монастирських корпусах розміщалися різні установи, які не мали ні найменшого відношення до обителі: районні та правоохоронні органи, стоматологічна поліклініка, бюро з ремонту радіотехніки, галузева лікарня, і навіть абортарій. Серед трьох десятків будівель, якими раніше володів монастир, в його веденні залишили лише сім, решта — або зруйнували, або передали іншим організаціям.

My Webpage

КИЇВРАДА ПЕРЕДАЛА МОНАСТИРЮ УПЦ (МП) 21 БУДІВЛЮ У БЕХТЕРІВСЬКОМУ ПРОВУЛКУ

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх