,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Уряд починає налаштовувати українців на підвищення тарифів
Уряд починає налаштовувати українців на підвищення тарифів


Одразу після заяви першого віце-прем'єра Валерія Хорошковського про те, що Київ виконає умову МВФ про приведення тарифів на газ для населення до економічно-обґрунтованого рівня, у Нацкомпослуг заявили, що діючи тарифи є недосконалими.

Чинні тарифи на постачання води та водовідведення покривають лише 69% від собівартості послуг - заявив голова Нацкомпослуг Валерій Саратов. За його словами, ситуація із тарифами на опалення є лише трохи кращою - тариф покриває 74% собівартості.

Керівник Нацкомпослуг каже, що це зумовлено подорожчанням головних складових тарифу, і, зокрема, ціни на газ. Через це комісія розпочала обраховувати нові тарифи на комунальні послуги.

Водночас, як каже Валерій Саратов, процес розрахунку нових тарифів триватиме певний час, і до їх підвищення мають скластися умови:

"Підвищення тарифів можливе тільки із одночасним зростанням можливостей населення за них платити, або із запровадженням цільових державних програм соціальної допомоги", - заявив голова Нацкомпослуг.

Напередодні перший віце-прем'єр Валерій Хорошковський заявив, що Київ має намір виконати умову МВФ про підвищення тарифів на газ та опалення для населення. Водночас він не зміг точно сказати, коли це відбудеться.При цьому пан Хорошковський підкреслив, що йдеться не про підвищення тарифів, а про "приведення їх до економічно обгрунтованого рівня".

"У нас не стоїть питання підвищення цін на газ. У нас стоїть питання про приведення тарифів до собівартості і економічно обґрунтованого рівня. Це дуже важливе завдання. Але ми чудово розуміємо, що з іншого боку стоїть питання соціального забезпечення населення", - заявив урядовець.

Разом із тим у владних інституціях існує і інша думка щодо шляхів врегулювання проблеми із тарифами. Зокрема, голова Ради Нацбанку Ігор Прасолов заявив під час прямої телефонної лінії, що урядові варто пропонувати МВФ якісь альтернативні варіанти до підвищення комунальних тарифів, хоча і не уточнив, яким чином можна позбутися дефіциту у балансі державної компанії Нафтогаз, який утворюється через невідповідність ціни, за якою газ імпортується та продається на внутрішньому ринку. Цей дефіцит нині покривається за рахунок державного бюджету, і саме це викликає зауваження МВФ. Пан Прасолов також наголосив, що у проекті бюджету на 2013 рік уряд передбачає подальше фінансування дефіциту Нафтогазу.

Раніше представники влади, зокрема, і прем'єр-міністр, заявляли, що Київ не може піти на підвищення тарифів, як того вимагає МВФ, адже підвищення тарифів при низьких доходах переважної більшості українців призведуть лише до нової кризи неплатежів.

Через таку позицію українського уряду співпрацю із МВФ було фактично заморожено, і Україна не отримувала фінансової допомоги фонду вже майже два роки.

Проте Клацнути уповільнення економіки, скорочення доходів бюджету та Клацнути проблеми із отриманням кредитів на зовнішніх ринках змушують Київ повернутися до переговорів із МВФ. Оглядачі вважають, що вони відновляться після завершення парламентських виборів, а перші результати варто очікувати у лютому наступного року.

My Webpage

п.с. цілуйте пахана в пяту, він же вам язик дав, довбойоби

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх