,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


В Україну на постійне життя найчастіше їдуть росіяни
В Україну на постійне життя найчастіше їдуть росіяни


За даними Державного комітету статистики лише минулого року в Україну на постійне місце проживання приїхало 20 тисяч мешканців Росії. Ця країна посіла перше місце за кількістю іноземців, які переїхали до України.

Як сказав Україна керівник відділу міграційних досліджень Інституту демографії Олексій Позняк, в імміграційних потоках України переважає обмін населенням з країнами колишнього СРСР.

"Найбільше їде з Росії. Так склалося ще за часів Радянського Союзу, і відгомін залишається. Частина переїжджає з Росії. Це не обов'язково росіяни. Це можуть бути вихідці з України." - каже Олексій Позняк.

Національний інститут стратегічних досліджень ще раніше повідомляв, що в останні роки серед іммігрантів зросла частка із Росіїі.

Імміграція - ризики є, але не зараз

Директор соціологічної служби Центру Разумкова Андрій Биченко в одному з попередніх інтерв'ю сказав, що українська влада не має стратегії дій стосовно мігрантів, і всі процеси у цій царині відбуваються стихійно.

"Немає якихось підходів, як це в Європі, чи США, коли є чіткі критерії, які мігранти більш потрібні, від яких потрібно захищатися. В Україні цілісну картину влада не має. Це є найбільшою проблемою. Імміграція є стихійною. Це може закласти серйозні проблеми у майбутньому", - заявив пан Биченко. З такими ризиками, наприклад, мають справу Німеччина і Франція.

Представник Інституту демографії Олексій Позняк теж не відкидає загрозу національній безпеці України від припливу іммігрантів, кажучи, що за умови великої їхньої кількості є ризик порушення цілісності суспільства.

"Це також ризик створення замкнутої діаспори, яка живе за власними законами. Для того, щоб запобігти цьому, треба імміграцію інтегрувати в невеликі групи. В такому випадку наступних іммігрантів буде легше інтегрувати в ці групи", - каже пан Позняк.

Водночас, на думку експерта, нині кількість іммігрантів не така велика, щоб можна було говорити про серйозну загрозу безпеці країни.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх