,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


В Москві хочуть продати або здати в оренду храм Олександра Невського
В Москві хочуть продати або здати в оренду храм Олександра Невського


Відомий готельний комплекс "Будинок на Маяковке", розташований в центрі Москви, виставив на продаж або готовий надати в оренду приміщення храму Олександра Невського, який є частиною цього комплексу.

Оголошення про продаж (чи оренду) розміщене прямо з боку вівтарної частини храму. Як заявили в адміністрації готелю, "ніякого порушення канонів тут немає", а сама будівля "просто зовні схожа на храм, але таким не є".

Тим часом благочинний Центрального округу Московської міської єпархії протоієрей Володимир Диваков висловив обурення такою постановкою питання.

"Насправді це - саме храм, - розповів він. - Колись ця церква була побудована при Комісарівському училищі. Пізніше, вже в наші дні, вийшла постанова уряду Москви, що дозволила придбати в приватну власність увесь комплекс за умови, що буде відновлений його історичний вигляд". "Храм дійсно відновили - як зовні, так і всередині, - продовжив священик. - По святах там відбувалися богослужіння".

"Однак тепер власники комплексу вже говорять, що це, мовляв, не храм, а приміщення, схоже на храм, - що, звичайно, не так", - підкреслив о. Володимир.

За його словами, православна громадськість збирає підписи проти спроб продати будівлю церкви або використовувати її не за призначенням. "Ми будемо боротися до кінця", - сказав благочинний церковного округу.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх