,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Базову техніку бойового гопака у книзі «Жовтяк» презентував Володимир Пилат
-13
Базову техніку бойового гопака у книзі «Жовтяк» презентував Володимир Пилат тернополянам. У своєму 15-му виданні, тираж якого всього тисячу примірників, автор розписує закони дружби, робить настанови гопаківцям та розповідає, як виховати людину-патріота.
Володимир Пилат, засновник стилю та Верховний Учитель Бойового Гопака, автор книги: «Тут подана вся базова техніка, яка є початковою для початківців. Є і стійки, і копняки, і кроки різні – захисти, затули, перепони. Тобто все те, що потрібно для самого-самого початку – для виховання хлопчиків».
Уже 27 років у школі Бойового гопака «сухий закон» та жорстка дисципліна, яку не можна порушувати. Серед гопаківців є бойові, розумові, і воїни духу. Останні з перерахованих – найсильніші, каже автор. Кожне тренування починається з молитви та пісні.
Володимир Пилат, засновник стилю та Верховний Учитель Бойового Гопака, автор книги: «У книжці, бачте, от як співають хлопці в колі. Тому що коли хлопці співають у колі, тоді йде обмін енергетичними потоками».
Найголовнішим завданням автора – ілюстраціями та словом відродити традиції козацтва, нагадати молоді про повагу до побратима, батька, держави.Слава Україні!!!!!! Героям слава!!!!!!

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх