,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Депутати хочуть врятувати Україну від дефолту грошима населення
-8
Україна уникне технічного дефолту, якщо зможе залучини гроші населення, або нові зовнішні кредити. Недовіра людей до політиків заважає залучити кошти населення в економіку.

Гроші, що знаходяться на руках у населення - це рятувальне коло від дефолту, переконаний член комітету з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики Станіслав Аржевітін. За його словами, те, що Україна має непогані шанси на зовнішні позики та багато коштів на внутрішньому ринку може допомогти країні уникнути прострочення у поверненнях зовнішніх боргів. Головною проблемою для влади у цьому питанні залишається довіра населення, вважає Аржевітін.

Оскільки народ не має довіри до політиків, то складно витягнути з населення необхідні фінанси. Нагадаємо, за визначенням міжнародного Інформаційно агентства Bloomberg, за переддефолтним станом Україна поступається лише Греції, а закордонні інвестори стурбовані боргом держави, який зростає, і передрікають країні дефолт.

Як повідомлялось, в травні, серпні та вересні-жовтні Київ мусить повернути МВФ по мільярду доларів. За оцінкою вітчизняних експертів, фінансова система держави наразі таких коштів не має. У світовій практиці країна, яка вчасно не змогла розрахуватися за зовнішніми зобов'язаннями вважається технічним дефолтом.

My Webpage

п.с.допокращувались.

пп.сс. а скоро весна
Депутати хочуть врятувати Україну від дефолту грошима населення

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх