,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Київ нарешті знайшов власника огорожі біля Ради
-7

Паркан біля Верховної Ради встановило Печерське управління зелених насаджень.


Про це повідомив заступник глави КМДА з питань ЖКГ Олександр Мазурчак, передає "Сегодня"."Так, ми розібралися. Паркан цей потрібен для огорожі Маріїнського парку. У всьому світі - у Відні Санкт-Петербурзі, - парки мають огородження. Це нормальне явище", - зазначив чиновник.


"Парк обслуговується Печерським УЗН. Паркан є частиною скверу. Цей парк надалі буде огороджений з усіх сторін. У наших планах - захистити всі міські парки", - розповів заступник голови КМДА.


Водночас депутат від БЮТ Віктор Уколов на своїй сторінці в мережі Facebook уточнив, що "десятки журналістів зафіксували, що ми знесли ту частину паркану, яка не з боку парку, а ділить площу Конституціï навпіл".


"Невже в КМДА не змогли продумати такий момент? Підказую - власник паркану Володимир Литвин. Поставлено його на гроші Верховної Ради, всупереч бажанню депутатів. Володимир Михайлович, признайтесь - досить ставити КМДА у дурне становище", - пише депутат.


Як відомо, довкола Верховної Ради України встановлено паркан, який уже декілька разів зносили громадяни під час акцій протесту. Потім огорожу відновлювали.


У Київській міськдержадміністрації повідомили, що дозволу на встановлення паркану довкола парламенту у Маріїнському парку служби КМДА не давали.


18 листопада депутати від опозиції спиляли частину паркану біля Верховної Ради – а саме дві секції з боку Маріїнського палацу, утворивши прохід до Верховної Ради.
Українська Правда Київ

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх