,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Речь Тягныбока
-10
итись

12 листопада 2011 року під час відвідин Канева лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок відвідав могилу Тараса Шевченка на Чернечій горі, поклав квіти до місця самоспалення Олекси Гірника й залишив запис у Книзі відвідувачів у Тарасовій Світлиці. Він також провів зустріч із місцевою громадою у вщерть заповненій залі кінотеатру "Канів". Перед початком зустрічі лідера націоналістів з громадою депутати Канівської міської ради від ВО "Свобода" склали звіт про виконану за рік роботу.

Говорячи про нинішню суспільно-політичну ситуацію в Україні та відповідаючи на численні запитання канівчан щодо ймовірного розвитку подій у державі та подальшої діяльности "Свободи", Олег Тягнибок заявив: "Сьогодні українці вже чітко усвідомлюють, що режим Януковича-Азарова-Тігіпка є відверто ворожим до українців, є відверто антинародним у своїй діяльності. Проте не у всіх українців досі є усвідомлення, яким чином і з ким разом вони мають вести боротьбу проти цього режиму. Наша політична сила постійно бере участь в акціях протесту усіх незадоволених верств населення нашої держави, позаяк у всіх прошарках українського суспільства є також і наші партійці. Наша партія наголошує на готовності боротьби за захист усіх справедливих вимог, природних та законних прав усіх українців без винятку.

"Свобода" наголошує: навіть попри певні розбіжності у світогляді та програмових засадах націоналістів та партій демо-ліберального спрямування, потреба у веденні спільної парламентської боротьби є необхідною для здолання олігархічно-кримінальної окупації України. Об'єднання всіх опозиційних режиму Януковича політичних сил, що проходять у парламент, в ухваленні скоординованих рішень, котрі зведуть нанівець потуги олігархічних кланів – має стати основним знаряддям боротьби у Верховній Раді майбутнього скликання.

Втім, Всеукраїнське об'єднання "Свобода" завжди готове до боротьби у двох площинах чи векторах – як конституційному, парламентському, так і революційному. Усі свободівці завжди готові стати пліч-о-пліч із українцями, які прагнутимуть змін та будуть готові їх здійснювати в протестних чи революційних рухах, що і відбувається вже у багатьох регіонах нашої держави" – наголосив очільник Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок.


Свобода.

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх