,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Ікона цифрової дипломатії
  • 28 октября 2011 |
  • 13:10 |
  • Daily |
  • Просмотров: 638
  • |
  • Комментарии: 4
  • |
-3
Київ відвідав старший радник з питань інновацій Державного секретаря США Алек Росс. Його вважають другою людиною в світі, після одного із засновників корпорації "Apple" Стіва Джобса, за рівнем впливу на розвиток інноваційних технологій. "Іконою цифрової дипломатії" називають його журналісти, а політики використовують його здібності для зміцнення державних інституцій.

Алек Росс, прадід якого, до речі, походить з України, брав участь у президентській кампанії Барака Обами, зокрема, у розробці плану технологій та інновацій. Нині він працює над ідеєю "цифрової дипломатії" (поєднання технологій з дипломатією) та керує програмою, яка спрямована на навчання різних організацій світу створювати веб-сайти, блоги та будувати Інтернет-спільноти.

Серед іншого, гуру Інтернет-технологій виступив перед студентами Київського політехнічного інституту з лекцією: "Інтернет як глобальна економічна платформа". Спочатку Алек Росс розповів історію про свою колегу, яка щороку відвідує у справах одну з найбідніших країн Південної Африки. Там кожного разу вона купувала у хлопчика однакові сувеніри і дарувала йому футболку та джинси. Але одного разу хлопчик сказав: "Мадам, якщо ви так любите Африку, то не купуйте однакові сувеніри, а сфотографуйте все це на смартфон, як я, і поділіться зі світом". Все це означає, що світ змінився, - наголосив Алек Росс і додав, що нині кожна людина є потенційним творцем змін через світову павутину.

Для прикладу Алек Росс розповів студентам, як він збирав допомогу постраждалим від цунамі на Гаїті. Просто відкрили СМС-рахунок, де кожна СМС-ка коштувала 10 доларів і за кілька днів надійшло 35 мільйонів доларів.

Також Алек Росс повідомив, що 40% американського ВВП дають компанії, які не існували до 1998 року. Це пояснюється тим, що вони активно представлені в Інтернеті. За його словами, 30-40% доходів у США надходить від компаній, що фізично не існують. Він наголосив, що Інтернет є доброю платформою для старту бізнесу, оскільки не потрібно йти до олігархів за грошима, а можна просто створити магазин в соціальній мережі.

Одна із студенток поцікавилася, чи є майбутнє в журналістики, адже зараз кожен охочий може бути репортером через Інтернет. Алек Росс відповів, що журналістика не перестане існувати, просто суттєво зростуть вимоги до якості медіа.

На запитання, чи потрібні закони, які б регламентували Інтернет, зокрема, щодо порнографії і насильства, він відповів, що 21 століття – не найкращий час для тотального контролю, і кожен особисто має визначати те, що хоче або не хоче бачити. "У цьому питанні також важлива роль батьків, але уряд не є моїм батьком і не йому вказувати, що мені потрібно", - наголосив гість. Він вважає, що новою ідеологією руху за права людини має стати рух за свободу Інтернету.

А студенти навели такий приклад: в Єгипті не було засобів, щоб глушити мобілки і люди організовувалися через соціальні мережі, а от в Британії поліція вже відстежувала повідомлення і запобігла масовим заворушенням. Алек Росс відповів, що оскільки Інтернет доступний і поліції, то потрібно знати межу та розуміти, що за певні дії може бути покарання. А наприкінці зустрічі він процитував свого шефа Хіларі Клінтон, що Інтернет-технології набувають рис ядерної енергії: вони так само можуть і створювати, і руйнувати.

DailyUA

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх