,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


ПАТРІАРХ ВАРФОЛОМІЙ ЗАПЕВНИВ В. ЯНУКОВИЧА, ЩО ЙОГО НАСТУПНИЙ ВІЗИТ В УКРАЇНУ БУДЕ СПРОБОЮ МАТЕРІ-ЦЕРКВИ УСУНУТИ РОЗКОЛ УКРАЇНСЬКОГО ПРАВОСЛАВ’Я
-3
ПАТРІАРХ ВАРФОЛОМІЙ ЗАПЕВНИВ В. ЯНУКОВИЧА, ЩО ЙОГО НАСТУПНИЙ ВІЗИТ В УКРАЇНУ БУДЕ СПРОБОЮ МАТЕРІ-ЦЕРКВИ УСУНУТИ РОЗКОЛ УКРАЇНСЬКОГО ПРАВОСЛАВ’Я


Зустріч В. Януковича з Патріархом Варфоломієм відбулася в Карее – адміністративному центрі Афону 7 жовтня, по завершенні бізнес-форуму в Салоніках. Офіційний сайт Глави держави про цю зустріч не повідомляє.

На зустрічі з Патріархом Варфоломієм Віктор Янукович говорив про добрі відносини між Україною і Вселенським Патріархатом. За його словами, Україна покладає великі надії на підготовку Всеправославного Собору, сподіваючись, що його рішення будуть мати позитивні наслідки для української Церкви.

У свою чергу, Патріарх Константинопольський заявив, що розглядає відносини своєї кафедри з українською Церквою як "матері-Церкви" і "люб'язної дочки".

Патріарх Варфоломій також висловив стурбування церковними розколами в Україні, де існує визнана іншими помісними церквами Українська Православна Церква (Московського Патріархату), а також невизнана Українська Православна Церква Київського Патріархату та невизнана Українська Автокефальна Православна Церква.


"Мати-Церква сумує і вболіває про страждання своїх дітей в тій країні", – сказав Патріарх Варфоломій про церковну ситуацію в Україні. За його словами, він має намір відвідати Україну.

"Якщо я сподоблюся знову відвідати Україну, відповідаючи на люб'язну пропозицію Президента, це буде для зміцнення зв'язків між нею та матір'ю-Церквою, і для того, щоб знову допомогти з боку Матері-Церкви усуненню розколів, які, на жаль, продовжують існувати в лоні українського православ'я ", - додав Патріарх Варфоломій.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх