,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Харків’яни обрали кращого в місті кондуктора
  • 23 июля 2011 |
  • 07:07 |
  • kasta |
  • Просмотров: 31913
  • |
  • Комментарии: 1
  • |
0
Акцію народної подяки пасажири тролейбуса № 1 (курсує між ст. Метро "Маршала Жукова» та 28 мікрорайоном) влаштували для незвичайного кондуктора Валентини Анісімової - вона, за словами пасажирів, здатна підняти настрій навіть в найтуманніший і дощовий день. Замість звичних сухих слів «оплачуємо проїзд», - «Кому я спасибі не сказала?» - Звертається до пасажирів Валентина Анісімова. «Сонечко», «зайчики», «лапушка», «хороші мої», «здача на морквину» - це ще не весь арсенал добрих слів для пасажирів.

Незважаючи на домашні проблеми і одноманітну роботу, Валентина Григорівна примудряється кожен день виходити до своїх пасажирів з хорошим настроєм та добрими словами.

«У цьому районі я живу давно і кондуктора знаю дуже добре. Після поїздки в її тролейбусі завжди виходиш з хорошим настроєм. Тому я вирішила похвалити людину на форумі, потім запропонували організувати флешмоб і віддячити кондукторові», - каже одна з організаторів акції Оксана Чвалова.

Побачивши пасажирів з оберемками квітів, кондуктор завмерла від здивування і особливо зніяковіла, коли 9-річний Олександр прочитав спеціально для неї написаного вірша.

«Я до 1997 року працювала в книжковому магазині, напевно, це відбилося на ставлення до пасажирів. Я й не думала, що працюватиму кондуктором, але магазин закрили - і довелося», - розкрила секрет Валентина Анісімова та додала, що своїх пасажирів вона всіх знає в обличчя.

«Вони у мене - найкращі. Стежу, у кого як доля змінюється. Хтось їздив весь час один, а потім, дивлюся, вже в парі. Чого б і не порадіти за людину! Їздив колись хлопчик Олексій в тролейбусі і пропав на пару років, а потім бачу, заходить великий такий амбал, вітається зі мною і запитує, чи пам'ятаю я його. Я придивилася до нього і згадала, виявилося, Олексій в армії служив», - розповіла Анісімова.

До слова, у народно улюбленого кондуктора з'явився і таємний шанувальник. Хтось часто залишає для Валентини Григорівни в салоні тролейбуса букети троянд.

Керівництво КП «Харьковгорелектротранс» також чуло про добродушного кондуктора, однак там дякувати за підняття іміджу не поспішають.

«Ми б із задоволенням виписали їй премію, але в нинішній економічній ситуації грошей ледь вистачає на виплату зарплати, тому з заохоченням почекаємо, але Валентину будемо ставити в приклад іншим співробітникам», - сказав гендиректор КП Сергій Почепецький.

До речі, як ми вже писали, до недавнього часу пасажирів розважав і водій тридцять третьої маршрутки Сергій Пластун, який їздив по місту зі світломузикою і показував в салоні кліпи та кіно. На жаль, веселий водій перейшов на іншу роботу.

джерело

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх