,


Наш опрос
Как поступить с Трибуном SERGANT888?
Забанить нах...
Лишить права комментировать
Пусть живёт-мне он не мешает


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


МОГИЛЬОВ ЗА СКАСУВАННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ДЛЯ ДРІБНИХ НАРКОДІЛКІВ
+1
МОГИЛЬОВ ЗА СКАСУВАННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ДЛЯ ДРІБНИХ НАРКОДІЛКІВ

Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов виступає за скасування кримінальної відповідальності за дрібні злочини, пов'язані зі збутом невеликих партій наркотиків. Про це він повідомив на брифінгу.

"(Начальникові Головного слідчого управління МВС Василю Фариннику-ред.) даю доручення - нам потрібно вносити зміни в законодавство по декриміналізації цих невеликих злочинів, пов'язаних з наркозбутом", - сказав він.

При цьому Анатолій Могильов підкреслив, що зараз найчастіше співробітники міліції підвищують показники боротьби зі злочинністю шляхом затримки наркозалежних, що перевозять невеликі дози наркотичних речовин для власного споживання, у той час як, на його думку, особливу увагу необхідно сконцентруватися на боротьбі з великими наркоділками.

Як повідомлялося, у квітні Президент Віктор Янукович закликав СБУ і Міністерство внутрішніх справ у найкоротший термін надати йому пропозиції і програми дій по боротьбі з наркоторгівлею.

У червні Верховна рада прийняла в першому читанні законопроект, що передбачає посилення відповідальності за незаконний обіг наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, отрутних і сильнодіючих ліків і одурманюючих засобів.


За матеріалами: ТСН

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх