,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Блер
0
То що там Тоні Блер. Приїхав в Україну з лекцією. Ділитися демократичними досягненнями. Студенти слухали з обожнюванням і відкритими ротами. Правда, журналістам поставити запитання чомусь так і не вдалося. Мабуть не вийшли рилами. А може не досягли розумом. Але монолог пройшов в конструктивному руслі і, головне, у взаєморозумінні самого Тоні, в смислі, з тим блером, який він ніс аудиторії.


Спочатку він щось блер про свій мобільний телефон. Це, для затравки. Щоб налагодити контакт з аудиторією. А потім вже про те, як гарно у сАмій Великій Британії різні раси розуміються між собою. Повна демократія з Великим ліберальним Тоні. Вже іншим. Тим, що у фраку з крильцями. Тобто - Елтоном з великим John-ом. Але ні, ми не про те. Хоча те, там дійсно необ"ємне. І Як тільки той худенький стрючок справляється, ви тільки подумайте. Той, що за Елтоном позаду ходить.


Мабуть Елтон трохи нагинається для зручності. Бо може задньому здається, що передня швидко тікає, і все біжить, а ніяк догнати не може. А передній потім ніби тормозить головою об рояль. А рояль тоді доїзджає до стіни і теж тормозить. Бо маса, все-таки не маленька. І тоді вже той, що до роялю ближче, пише музику носом по октавах, а задній йому підказує, по яких саме клавішах стукати, щоб такт не пропав.


Да, то ми тут трохи відволіклись від головного. А головне в тому, що цікаво, що вони, тобто, всі великі британці, ті, що там корінні, будуть робити так, років через тридцять. А може й раніше. Це, коли маленькі китайці їх ліберально обійдуть чисельністю. І індоафриканці з арабопуштунами їм допоможуть. Ні, я не расист. Навіть навпаки, демократ. Але мене цікавить те, про що могли б запитати журналісти. А потім і мені розказати. Що тоді будуть робити англійці. Перебиратися в гетто в Ірландії, чи перебиратися в Африку, щоб трохи загоріти до коричневого кольору.


Може в чомусь правий був син прица Чарльза з переодяганням на тусовці, що як несвідоме, детермінувалося в поведінці та віддзеркалилось в дійсному. І чи не будуть і його дружині незабаром наполегливо радити одягти паранджу. І стане Об"єднана Британія Об"єднаними Еміратами. З чорнобровою королевою з великими губами. Але тієї краси за паранджою ніхто не помітить.

***Блер
Uatumbai

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх