,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


ВО "Свобода": Анонсований марш "Руского єдінства" у Львові виявився дешевою піар-акцією
-1
ВО "Свобода": Анонсований марш "Руского єдінства" у Львові виявився дешевою піар-акцією


9 травня 2011 року попри всі обіцянки та погрози анонсований "Марш пабєди" шовіністичної партії "Русскоє єдінство" у Львові не відбувся. "Свобода" передбачала такий розвиток подій, адже провести акцію у Львові "Рускому єдінству" було би практично неможливо."Львів завжди був і буде українським містом. Містом з Бандерівським духом і жодна шовіністична чи проросійська партія не провела б у Львові марш під червоною шматою. За останній місяць, ми отримали сотні звернень від львів'ян, які звертались до "Свободи" з проханням не дозволити провести так званий марш і зупинити реабілітацію злочинного большевицького режиму в Україні. Фракція "Свободи" у міськраді зробила все можливе, щоб законними методами не дозволити проведення цього маршу. Ми зверталися до суду, вимагали від виконкому Львівської міськради заборонити проведення цього маршу, зрештою ми були готові долучитися до національно свідомих львів'ян і фізично не дозволити розгорнути червону шмату та провести у Львові марш під проросійськими гаслами. Мабуть, спільники сьогоднішнього україножерського режиму зрозуміли, що навіть маючи підтримку центральної влади, у Львові їх чекатиме рішуча відсіч", – заявив голова Львівської міської організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Іван Гринда.

Керівник міської "Студентської Свободи" Василь Молдован заявив, що молоді свободівці почали готуватися до цього маршу заздалегідь і готові були боронити честь Бандерівського Львова.

"До нас зверталися львів'яни, навіть люди з Києва, Одеси, Східної України. Казали, що готові підтримати львів'ян та дати відсіч спробам реанімувати большевизм. За нашими підрахунками, людей, які готові були зупинити російських шовіністів, було близько семи тисяч", – додав керівник "Студентської Свободи" Львова Василь Молдован.

ВО "Свобода" висловлює вдячність тисячам львів'ян, що виявили свою громадянську позицію і не дозволили провокаторам вчинити наругу над пам'яттю мільйонів загиблих від рук московського окупаційного режиму та не допустили приниження честі і гідності Львова. Спільними зусиллями, тиском громадськості ми не лише домоглися судової заборони провокативних демаршів у Львові, але й спонукали по всій Україні підніматися на боротьбу проти червоних ганчірок як символу новітньої московської окупації.

"Свобода" дякує всім, хто не залишився байдужим, хто в усіх областях України вимагав від влади не допустити червонопрапорних шабашів, позивався до суду, виходив з акціями протесту, тим, хто організованою дією (а не пасивною бездіяльністю – як закликали деякі недолугі політики) не дозволив вчинити наругу над нашою незалежністю.

Ті дрібні акції злоби і ненависті, які влаштовували особи з гєоргієвськими лєнточками, засвідчили справжню сутність нащадків окупантів. Застосування вогнепальної зброї, провокації проти львів'ян, обов'язково будуть розслідуванні, а злочинці притягнуті до відповідальності.
Прес-служба ВО "Свобода"

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх