,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Народний депутат України Наталія Королевська у «Чистій політиці»
0
У Чернігівському експертному клубі «Чиста політика» відбулась прес-конференція народного депутата, голови Комітету Верховної Ради України з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва, співголови Ради підприємців при Верховній Раді Україні Наталії Королевської. Пані Наталія говорила з журналістами про соціально-економічну та політичну ситуацію в країні. А більшість питань прес-конференції стосувалися податкової політики.

«Реформи Україні потрібні, але вони повинні слугувати людям, а не загоняти бізнес у резервацію. Реформи, які так необхідні нашій економіці, сьогодні підміняються імітацією реформ.

Дії влади призводять до знищення малого та середнього бізнесу в Україні. Чиновники створюють підприємцям такі умови роботи, за яких просто неможливо працювати.

Стратегічна задача у нас одна – підтримка, захист та розвиток бізнесу. Після скандального прийняття Податкового Кодексу, який вивів на вулиці тисячі підприємців, в стінах Парламенту було створено Раду з питань підприємництва. Вона стане захистом для представників бізнесу.

Більше 200 організацій підприємців зі всієї країни брали участь у підготовці роботи цього органу. І це лише початок.

Ми примусимо чиновників виконувати ними ж написані закони. Створимо своє законодавство, яке буде написано не податківцями, а підприємцями. Саме такі реформи зараз потрібні нашій країні».
[b]
Джерело: Експертний клуб «Чиста політика»

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх