,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


На Кегичівщині членові виборчої комісії погрожують за те, що той був на зустрічі з Олегом Тягнибоком
-1
На Кегичівщині членові виборчої комісії погрожують за те, що той був на зустрічі з Олегом Тягнибоком


На Кегичівщині членові виборчої комісії погрожують за те, що той був на зустрічі з Олегом Тягнибоком

Пізно ввечері 2 лютого 2011 року стало відомо про те, що член ДВК № 16004 (Кегичівський район Харківської області) Юрій Сипало мав телефонну розмову з головою комісії Василем Шаруном, у якій останній погрожував «вигнати» чоловіка зі складу ДВК. У провину Юрієві Сипалу інкримінується єдине – присутність на зустрічі з головою ВО «Свобода» Олегом Тягнибоком в селі Вовківка, що відбулася вранці того ж дня…

Як повідомляє Юрій Сипало, у своїй розмові реґіонал Василь Шарун послуговувався грубою лайкою та казав, що той «поплатиться» за самовольство спілкуватися з лідером «Свободи». Воднораз повідомлення про репресії проти кегичівців за участь у заходах ВО «Свобода» вже не є одиничними. Про «душевні бесіди» з керівництвом повідомляють учителі, працівники сільськогосподарських підприємств, сільських рад тощо.

Важливо, що кандидатуру Юрія Сипала було подано до складу ДВК № 16004 райдержадміністрацією. Водночас чоловік отримав на горіхи за законне право на публічну інформацію. У даному випадку очевидно, що ця інформація є украй невигідною для правлячої в районі Партії реґіонів.

Харківська обласна організація ВО «Свобода» заявляє, що Кегичівщина, як і сотні інших районів в Україні, стала заповідником усіх найгірших проявів Совєцького Союзу. Тотальна корупція, розкрадання бюджетних коштів, утримання селян на правах кріпаків, – усе це тримається на інформаційній монополії районної влади. Як і найвище керівництво держави на чолі з Януковичем, кегичівські реґіонали провадять політику «стабільності й реформ». Під стабільністю вони мають на увазі стабільність безчинств за рахунок вічного перебування при владі, а реформи (чи більш уживане харківськими біло-синіми слово «оптимізація») передбачають скорочення сільських клубів та будинків культур, шкіл та дитячих садків.

Як і злочинне керівництво СССР, кегичівські царки найбільше бояться поінформованості своїх «підданих» в істинних справах у районі та державі. Активна виборча кампанія свободівця Ігоря Швайки стала для них шоком. Адже виявилося, що певна політична сила може «набратися нахабства» й провадити живе спілкування з місцевими мешканцями без санкції влади.

Харківська «Свобода» вимагає від районної міліції та прокуратури Кегичівки негайно розслідувати факт погроз на адресу Юрія Сипала. Попереджаємо, що кожен випадок тиску на людей, які не коряться злочинним діям ПР, буде оприлюднено в найстисліший термін.
--
Прес-служба ВО «Свобода»
Харківщина

Взято тут

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх