,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


У ваші двері може постукати хард-колектор
  • 16 сентября 2010 |
  • 07:09 |
  • kasta |
  • Просмотров: 136695
  • |
  • Комментарии: 5
  • |
0
«Укрфінанси», які позиціонують себе одним із провідних незалежних колекторських агентств в Україні, оголосили про відкриття в Івано-Франківську вакансії хард-колектора — працівника, основним обов’язком якого є забезпечення повернення проблемної заборгованості населення за комунальні послуги, повідомляє газета "Галичина". До претендента на цю посаду ставляться три основні вимоги — досвід роботи з проблемною заборгованістю та досвід роботи у банківській сфері, службах безпеки, МВС, СБУ й інших відомчих структурах, а також наявність комп’ютера й інтернету. Ще пошуковувач на цю посаду повинен мати вищу освіту і принаймні річний досвід роботи.
Як на наш погляд, то це одне з перших свідчень реалізації, в тому числі і на теренах Івано-Франківщини, принципово нового підходу до роботи з людьми, котрі мають борги, особливо великі, за квартплату, гаряче і холодне водопостачання, спожитий газ й інші комунальні послуги. Тепер, образно кажучи, в гру вступає нова фігура — хард-колектор. На відміну від комунальників, котрі наразі всім жителям Івано-Франківська регулярно втикають у двері (бо поштові скриньки в багатьох будинках несправні, а то й взагалі відсутні) квитанції про оплату послуг та письмові попередження з вимогою негайно погасити заборгованість, якщо така є, а ще періодично вимикають боржникам світло або ж відрізають, де це можливо, їх від газу та води й каналізації, хард-колектори агентства «Укрфінанси» зобов’язані проводити особисті зустрічі і переговори з боржниками, а також їх родичами та сусідами та, як зазначається в оголошенні про вакансію, «реалізовувати процедури, що входять до процесу збирання проблемної заборгованості строго у відповідності зі встановленими часовими рамками та чинною політикою компанії по роботі з боржниками».

Наразі ще не відомо, чи комунальні підприємства Івано-Франківщини стануть «продавати» борги фізичних осіб та, якщо вдадуться до цього, то яким буде пресинг колекторів на боржників. Втім, з огляду на те, що свого часу послугами професійних стягувачів боргів достатньо широко користувалися українські банки і на те, що їх тиск на людей в окремих випадках, за повідомленнями ЗМІ, призводив навіть до самогубства людей, вважаємо за доречне застерегти краян та закликати їх ретельно стежити за сплатою комунальних послуг. А також, з огляду на часті розбіжності в розрахунках, коли ми вважаємо, що повністю оплатили комунальникам за послуги, а вони все одно приносять попередження про наявність нібито заборгованості, — ретельно збирати і зберігати всі квитанції, акуратно вести розрахунки, а також відразу ж писати офіційні звернення до житлово-експлуатаційних об’єднань та інших служб у разі, коли ви переконані, що нарахований вам борг насправді безпідставний, і надсилати їх рекомендованими листами.

источник

Схожая политика проводится и в отношении харьковских должников. Так, например, Жилкомсервис для реализации программы сбора задолженностей по коммунальным услугам передал ответственность за расчеты по долгам в Харьковгорлифт, который в свою очередь нанял аутсорс-компанию для сбора долгов. Были разосланы предупредительные письма об инициации судебного процесса, если в случае 10-ти дневного срока долг не будет погашен.
Как уже известно, судебный процесс в нашей стране и с подачи Премьер-министра Азарова можно провести без присутствия обвиняемого. Таким образом, через пару месяцев можем ожидать массовые приговоры об отчуждении материальных благ или ареста личных банковских счетов должника для покрытия долга перед Жилкомсервисом.

kasta

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх